Історія жінки, яка наважилася стати другою дружиною

У свої 27 років я наважилася вийти заміж за одруженого чоловіка і стати його другою дружиною. Навіть для мене, мусульманки, закони шаріату здавалися дивними. Адже важко уявити, як можна не відчувати ревнощів до свого партнера, коли поруч з ним інша. 

З дитинства у мене було доволі суворе виховання. Навіть у молодому віці я не відвідувала вечірки. Хоча я вірила, що в майбутньому зустріну того. для кого стану одною єдиною. Згодом мої погляди змінилися.

Річ в тому, що я закохалася в чоловіка, з яким у нас були платонічні відносини. Я навіть не задумувалася про фізичний контакт з ним, адже насолоджувалася нашими почуттями, лагідними словами й відвертими розмовами. Проте він не міг розділити зі мною таку любов, тому одружився з другою жінкою.

Звістка про його весілля спустошила мене, але закоханість нікуди не ділася. Я регулярно уявляла, як йому тепер живеться поруч з новою обраницею. Наречену, до речі, обирали батьки. Проте чоловіка це не турбувало, адже він знав, що одружиться вдруге. 

Наступні два роки я детально вивчала кавказьку культуру. Саме тоді мені вдалося довідатися, що багатоженство – це не примха, а велика відповідальність. Наприклад, чоловік бере під свою опіку дружину покійного брата і дбає про її благополуччя. Хіба багато людей погодяться на таке? Адже це тягне за собою додаткові витрати, а також відповідне шанобливе ставлення. 

Я спробувала розібратися у своїх почуттях й зрозуміти, що ж насправді означає любов. Чи справді вона має зациклюватися виключно навколо однієї персони? Можливо, вона означає щось набагато більше й масштабніше.

Зрештою я усвідомила, що стати другою жінкою – це не ганьба і не вирок. Згодом я закохалася вдруге, не здогадуючись про те, що цей чоловік вже був одруженим. Дізнавшись правду, мені хотілося покінчити відносини з ним, але…

Я погодилася вийти за нього заміж. Він пообіцяв мені, що дбатиме про нас обох і зробить все для того, аби наша сім’я була міцною та щасливою. З його першою дружиною я ще не встигла познайомитися, але з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Сподіваюся, ми знайдемо спільну мову.

Чи змогли б ви розділити свого чоловіка з іншою жінкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector