Італійське меню: секрет молодості та довголіття справжніх італійців, які варто запам’ятати нам

За даними міжнародних досліджень у рейтингу найбільшої кількості довгожителів світу поки лідирує Італія. Саме ця країна славиться найздоровішими та найщасливішими людьми. Середня тривалість життя тут становить в середньому 90 років! Непогано, чи не так? Ясна річ, що чималу рол у цьому відіграє хороший клімат, і, не повірите, правильний раціон! 

Сьогодні й ми поговоримо про італійське меню, щоб перейняти собі частинку успіху цієї країни.

Італія славиться своєю піцою та пастою. Але це далеко не всі її традиційні делікатеси. Адже кухню цієї країни визнають найсмачнішою у світі. Жоден італієць не проміняє пасту на фастфуд, тому що знає, існують три найважливіші для людського організму компоненти, які, власне, і поєднує у собі раціон римлянина. Сьогодні розкриємо ці секрети вам.

1. Вино

Так, вино у цій країні п’ють на обід та на вечерю. У межах розумного, ясна річ. Запитаєте, як після цього вони продовжують працювати? Італійці навіть за кермо сідають після келиха вина, бо один бокал не впливає на їхній організм так, як ми можемо собі уявити.

Вино тут не відносять до алкоголю, від якого можна сильно сп’яніти. Для них це не більше, ніж ліки чи профілактика. Щоб напитися в Італії, потрібна граппа або лімончелло.

Насправді вживання вина – це справжня майстерність. В Італії його завжди під час їжі і ніколи до трапези. Ось секрет того, чому вони не п’яніють від нього. Пити слід довгими та розміреними ковтками. Пара келихів вина в день – це норма. Цей напій забезпечує організму велику кількістю антиоксидантів, які уповільнюють старіння шкіри.

Доведено, що вино позитивно впливає на слух, зір і навіть допомагає виробляти імунітет. Особливо корисним червоне вино є для жінок. Воно сприяє виробленню естрогену. 

Вінниця.info | Флюте, бургундія і сніфтер: чим відрізняються келихи для  вина?

2. Сієста

Для італійців невеличка обідня перерва – це закон! Вони вірять, що сієста гарантує їм здорове та щасливе життя. І це правда! А ви дуже б раділи, працюючи без відпочинку? Ось і в Італії прекрасно розуміють потреби людини у відновленні сил.

Сієста триває від першої до третьої години дня. У цей час усі обідають, сплять чи просто займають своїми справами.  У цей час в Італії припиняють працювати більшість закладів та магазинів.

Хоча відкриємо вам секрет: слово “сієста” походить з Іспанії, де її називають пеннікеллой.

Ми також запевняємо вас, що відпочинок після важкої роботи дуже важливий. Він нормалізує циркуляцію крові і допомагає їжі засвоюватися. Також відпочинок підвищить вашу працездатність і зменшить рівень стресу. Якщо відчуваєте втому – гайда на сієсту!

В Испании появятся капсулы для сна в сиесту

3. Кава

Славляться італійці ще й безмежною любов’ю до кави. І, повірте, в цій країні вона дуже смачна. Дві чашечки в день здатні додадуть вам енергії і навіть зміцнять серцево-судинну систему. Себто зроблять її більш стійкою.

Що треба знати про каву: про користь і шкоду, норми споживання :: Міський  лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)

Але насправді весь секрет щастя в неймовірній атмосфері,  дружелюбності та відкритості італійців. Вони дуже рухливі, активні та пунктуальні. 

Сподіваємося, що скоро й ми зможемо перегнати Італію й побити всі рекорди у рейтингу найщасливіших людей світу!

А ви бували в Італії?

Що вас вразило найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector