“Йдіть вчасно…” — істина, яку всі бояться

Саме ці слова навчили мене цінувати життя.

Ідіть вчасно. Навіть тоді, коли вдома на вас ніхто не чекає. Не затримуйтеся в гостях, на роботі. Не продовжуйте спілкування з неприємними людьми, ідіть вчасно від негативних думок, емоцій чи токсичних стосунків. 

Дайте собі шанс спробувати знайти щось краще, де буде затишно, комфортно. Дайте собі шанс знайти роботу з кращої зарплатою та умовами праці, спробуйте оглянутися навколо і обрати лише найкраще. Не думайте, що ви чогось не заслуговуєте. Ви варті найкращого і не бійтеся це обирати. Не стійте на місці, рухайтеся вперед, посягайте на недосяжне. 

І якщо ви увійшли з кимось в резонанс – не відмовляйтеся від цього, а насолоджуйтеся кожним моментом, зробіть так, щоб ваш танець тривав вічність. А якщо в тривалий дисонанс – то отримаєте необхідний досвід, розпишіться під ним, подякуйте. І йдіть вчасно.

Цінуйте своє життя більше, ніж ваше життя цінують інші. Не жертвуйте своїми цілями, інтересами, бажаннями. Життя нам дається один раз і не для того, щоб ми виконували чужі забаганки. Ми — господарі власної долі, а не чужа прислуга.

Будь-які відносини принесуть результат, якщо двоє будуть вкладатися в них. Стосунки щасливі тоді, коли взаємодіють два партнери, коли  є віддача, обмін. Коли ви спостерігаєте дисбаланс, бачите, що вас використовують, то ідіть вчасно…

Немає поганих людей, хоча багато хто з цим не погодиться. Немає в цьому світі добра чи зла, чорного чи білого. Просто є те, що відрізняється від нас: з іншими цінностями, баченнями та прагненнями. Це не означає, що все те інше — погане. Просто треба залишатися собою і не намагатися нав’язувати свої погляди. А от коли вам починають нав’язувати свої думки, тоді треба вчасно піти.

Гляньте навколо себе, можливо, саме зараз час піти?

Не слід триматися за минуле, за те, що пережило себе. Спробуйте глянути вперед. Чи буде ваше майбутнє приносити вам задоволення, якщо все буде тривати так, як зараз? Якщо ви не задоволені порядком речей, якщо майбутнє у вас викликає засмучення, то саме зараз час піти. Не бійтеся щось змінювати, гірше — так і не спробувати.

Можливо, саме зараз всього лиш одна мить змін подарує вам те, чого ви прагнули все життя, але відмовлялися, через страх.

Ідіть вчасно від нав’язливих ілюзій і нав’язаних страхів, але продовжуйте спрямовуватися, продовжуйте мріяти, продовжуйте пробувати. Не бійтеся помилитися – адже це означає, що ви намагалися. Не бійтеся реакції інших людей, ви все одно не зможете її стовідсотково передбачити, поки не зробите задумане, а якщо зможете – тим більше страх безглуздий.

Ви стаєте найгіршим ворогом собі, якщо не використовуєте шанси, що підкидує вам доля.

Будьте щасливі!

Чи задоволені ви своїм життям?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: