Його обожнюють за особливу милість, порівнюючи цуценя з плюшевою іграшкою або ведмежатком

Заводчики дуже суворо ставляться до вихованців, яких будуть виставляти на продаж. Тварини повинні бути ідеальні, без вад. Але природа — штука непередбачувана. Навіть у породистих собак з бездоганного родоводу можуть народитися діти, скажімо, з родзинками. Не такі як всі.

І тоді у заводчиків два вибори: або продати недосконалого вихованця зі знижкою, або взагалі викинути на вулицю. На жаль, з померанським шпіцом по кличці Берт вирішили вчинити жорстоко. Через те, що він був занадто великим і схожим на ведмедика, малюка викинули. Але його чекала щаслива доля!

Маленький пухнастий красень привернув увагу Кеті Грейсон, художника з Нью-Йорка. Жінка забрала його до себе і похвалилася новим вихованцем в Інтернеті. Що тут почалося! Берт став неймовірно популярним — на його аккаунт в Інстаграмі підписалося 93 тисячі читачі. Його обожнюють за особливу милість, порівнюючи цуценя з плюшевою іграшкою або ведмежам.

У песика навіть з’явилася професія — «знавець мистецтв». Він працює в галереї своїй власниці під назвою «Отвір».

«Мені подобається, коли люди приходять в галерею, щоб побачити Берта, і приносять своїх собак для зустрічі з ним. Галерея завжди відкрита для публіки, так що приходите і гладьте його», — сказала художниця.

Кеті зізнається, що зовсім не здивована, що Берт став таким відомим в соціальних мережах.

«Берт чудовий песик, який робить людей щасливими. Інтернет і соціальні мережі створені для милих тварин, а людям так потрібно протиотруту від всієї накопиченої гидоти!».

Тільки погляньте на це пухнасте диво!

Правда, він чимось схожий на ведмедика Паддінгтона?

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: