Йому було всього 19! Війна забрала молодого Героя з Буковини

Найважче, коли на війні гинуть зовсім молоді. Ті, що лише вчора були дітьми та тішили матерів дзвінким сміхом. У боях за незалежну Україну загинув 19-річний Вадим Дзяд. Хлопцеві було всього 19 років. 

Вадим закінчив Буковинський ліцей-інтернат з  посиленою військово-фізичною підготовкою. Щойно закінчив навчання вирішив піти на службу і захищати Україну. На фронті воїн мав позивний “Мажор”.

“У скорботі схиляємо голови, а від болю та розпачу рветься душа… Ще один наш випускник, Дзяд Вадим Олександрович, під час виконання бойового завдання героїчно загинув”, – написали співробітники Новодністровського ліцею-інтернату.

Викладачі закладу згадують Вадима, як надзвичайно активного і позитивного хлопця, який був прекрасним другом.

“Для України – Герой, гідний, чесний, сміливий Захисник! А для нас, Вадимчику, ти любе дитя, що виросло на наших очах і тільки-но вилетіло з родинного гнізда, щоб побудувати собі світле майбутнє. Не віриться!.. І не приймається така болюча втрата!..” – йдеться в повідомленні навчального закладу.

У скорботі перебувають рідні воїна. 

Пошепки

“У нашу сім’ю прийшла велика біда! Загинув наш племінник Дзяд Вадим. Немає слів, щоб передати наше горе. Вадиме, ти назавжди залишився в нашій пом’яті з усмішкою на вустах, ми тебе дуже любили, дякуємо тобі, що захищав нас, ти наш Герой! Вічна тобі пам’ять”, – написала в соцмережі тітка Героя Ірина Гончарук.

З Вадима залишився рідний брат Юрій. Він також боронить Україну від ворога.

“Слава Герою! Герой наш. Братику, як так… Вічна пам’ять тобі. З Богом спочивай…”, “Я ще не вірю в те, що сталося… Брате, я не вірю, що ти залишив нас… Ти Герой. Ти моє все, брате. Вічна пам’ять тобі, Герою!” – написав брат загиблого воїна.

Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам’ять!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector