Йому діагностували невиліковну хворобу нирок, тому він був змушений вибирати один з двох варіантів

У хлопця два варіанти – і обидва він вважає поганими. А третього не дано …

32-річний чоловік описав в соціальних мережах складну ситуацію, в якій опинилися він і його дівчина. Причина, по якій він вирішив відкрити свою проблему громадськості, полягає в тому, що він має потребу в пораді. Він розмірковує про те, чи може він залишити свою дівчину, чи йому обов’язково потрібно одружитися з нею, навіть якщо він більше не любить її. Вони живуть разом понад 5 років …

У цьому немає нічого незвичайного, коли один з партнерів перестає любити іншого. Це трапляється з багатьма парами, і найчастіше колишні закохані чесно зізнаються, щоб почати жити заново – окремим один від одного життям. Але цей хлопець виявився в більш складній ситуації. Адже він хоче розлучитися не просто з дівчиною, яку більше не любить, а з людиною, якій зобов’язаний життям.

Нещодавно у нього почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, і він відчув, що в цій боротьбі за життя він залишився абсолютно один. Йому діагностували невиліковну хворобу нирок, тому він був змушений вибирати один з двох варіантів: або почати проходити процедури діалізу (штучна фільтрація крові при неможливості нирок виконувати свою функцію), що дозволило б йому лише трохи продовжити життя, або зробити операцію по пересадці нирки.

Пошепки

І ось тоді його дівчина, бажаючи врятувати життя коханого, вирішила пожертвувати йому одну зі своїх нирок. Якби не вона, його б уже не було в живих. Ось чому він не може розлучитися з нею. Зараз їх відносини переживають справжню кризу. Він не любить її так, як раніше. Насправді у нього більше немає ні любові, ні прихильності. Він більше не відчуває, що вони підходять один одному. 

З усім тим, він все ще відчуває величезне почуття подяки за те, що вона врятувала йому життя. Він знає, що ніколи не зможе відплатити їй за те, що вона для нього зробила. І він розуміє, що вона заслуговує вірності і відданості. Саме тому він опинився зараз на роздоріжжі. Він не розуміє, чи є правильним його рішення розлучитися з нею після того, як вона подарувала йому життя.

Але він також не впевнений в тому, що повинен брехати, залишаючись у відносинах з людиною, до якої не має почуттів. Він дійсно не знає, який із цих двох варіантів вибрати, адже третього йому не дано. Якщо він вирішить залишитися з нею, то буде відчувати себе в пастці відносин, в яких більше немає любові. Він розуміє, що якщо так трапиться, дівчина ніколи не буде щаслива з ним. Але якщо він порве з нею, його буде переслідувати почуття провини, а ще він опиниться просто під шквалом критики через те, що кинув людину, яка врятувала йому життя.

Що ви думаєте про ситуацію, в якій опинився хлопець?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector