Йому назавжди 29… Загинув воїн зі Львівщини Андрій Садов’як, який з другого дня війни захищав країну

Щодня ми втрачаємо найкращих. Всього місяць до свого 30-ліття не дожив український воїн зі Львівщини Андрій Садов’як. Він загинув від ворожої кулі під Бахмутом. 

Андрій не міг стояти осторонь, саме тому відразу пішов захищати Україну. Це був не просто професійний обов’язок, а покликання.

“Вже на другий день повномасштабного вторгнення свідомий, відданий присязі й громадянському обовʼязку молодий воїн – старший лейтенант, командир взводу 42 ОМБр – став на захист України та рідного народу”, – повідомили на сторінці Городоцької територіальної громади.

Андрій Орестович Садов’як народився у Городку 5 січня 1994 року. Парубком обрав важкий шлях захисника Батьківщини. Вирішив стати військовим.

Лейтенант воював на чи не найгарячішому Бахмутському напрямку. 17 грудня Андрій потрапив під мінометний обстріл ворога. Врятувати Героя не вдалось, поранення було несумісне з життям. Всього місяць воїн не дожив до свого ювілею – 30-ліття. 

Пошепки

Воював на "пекельному" Бахмутському напрямку: в боях за Україну загинув захисник з Львівщини. Фото

 

“Для нас – Герой. Для рідних – два крила, які давали надію, і які підступно обірвала навіки війна. Співчуваємо у великому горі батькам захисника – мамі Оксані, татові Оресту, великій родині. Розділяємо нестерпний біль…Андрію тепер назавжди 29…Світла памʼять Герою! Довічна вдячність за захист і чин!” – написано в офіційному повідомленні Городоцької територіальної громади.

20 грудня Андрій Садов’як повернувся додому. Його тіло доставили в рідне місто. Вшанувати пам’ять загиблого вийшло чимало земляків. Вони прихилили коліна на останньому шляху воїна. 

Вічна пам’ять і дяка Герою! Щирі співчуття рідним!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector