Катя мала гарну роботу, коханого чоловіка, дорогі квартиру, машину і навіть заміський будинок. А через шість років шлюбу чоловік приголомшив

Зараз я хочу вам розповісти історію моєї найкращої подруги. Вона познайомилася з майбутнім чоловіком одразу після закінчення університету. Спершу це було несерйозно, але згодом все переросло у тривалі стосунки. У них все було чудово, адже мали дуже багато чого спільного. Немов би брат і сестра, які створені один для одного.

Вони одружилися, але не одразу планували дітей. Подорожували та жили у своє задоволення. Двоє будували кар’єру й згодом придбали собі розкішну квартиру. Вона була оформлена у новому та сучасному стилі, оскільки подруга працювала дизайнером інтер’єрів. Згодом придбали ще й дачу.

І ось в такий безхмарний та безтурботний час у її чоловіка з’являється коханка. Подруга дізналася про це лише коли чоловік сам зізнався. Він хотів піти до коханки, але й з дружиною їх багато пов’язувало і він не міг визначитися, хто йому дорожче.

Вона була спершу дуже засмучена та вирішила, що буде боротися за свого чоловіка. У телефонній розмові вона мені розповіла, що дуже кохає його і не уявляє свого життя.

З того часу з коханкою вона перетягує канат. Чоловік метався від одної до другої. В результаті все-таки вирішив залишитися в сім’ї, кинув коханку і припинив з нею будь-яке спілкування.

Зараз у них вже народилося двоє дітей і вони продовжують жити разом щасливо, ніби нічого і не трапилося. Та й чоловік обожнює свою дружину і дітей. Я не розуміла, як можна пробачити таку зраду, тому спитала у подруги, як вона все це пережила.

Вона відповіла, що не вважає, що її чоловік зраджував. Це просто його невелика пригода і вона  дуже пишається тим, що чоловік повернувся до неї, вважає, що перемогла, значить вона набагато краща суперниці і чоловік це зрозумів.

Як ви вважаєте, як повинна жінка чинити у схожій ситуації?

U2
Загрузка ...