Катя оселиться з нами: життєва історія для мам і дорослих синів

Потрібно вчити дітей до самостійності ще змалечку.

  • Ну вистачить вже скиглити! Я сказав, що все буде супер! В мене дуже крута та сучасна мама, вона нічого не скаже, от побачиш.

Михайло в цей час вставляв ключ у двері та прокручував замок. Увімкнувши світло у коридорі, він завів у квартиру Катю, це була худа дівчинка з русявим волоссям та великими, глибокими очима.

Як раптом з кімнати вийшла Анна Миколаївна.

  • Мамо, знайомся, це моя Катруся! Я вирішив, що нам пора разом проживати. 
  • Привіт, Ганно Миколаївно, це Вам! – Катя простягнула цукерки.
  • Ну нарешті я з тобою познайомлюся, проходьте на кухню, зараз чайник поставлю. Там обід на столі, а я поки що іду речі зберу. 
  • Мам, так, я не зрозумів, які речі, ти куди? Я тобі кажу, ми з Катрусею жити разом хочемо!
  • Михайле, це ж прекрасно. Ти вже дорослий, знайшов собі жінку, я ж тільки рада за вас. Раз готовий створювати сім’ю, у тебе, зрозуміло, є, де її створювати і на що її утримувати. Я іду твої речі зберу, а то щось забудеш ще.

Хлопець розгублено дивився на матір і не розумів, що вона йому каже.

  • Мамо, навіщо збирати речі? Ти що нас виганяєш? Я ж планував тут жити.

Тепер розгубилася Анна Миколаївна.

  • Ну придумав теж, виганяєш. А ти спитав свою Катрусю, чи вона захоче одразу зі свекрухою жити?Можливо, в перші дні все буде добре, але в майбутньому скандали неминучі. Тільки уяви, як це, дві господині вдома. Ми ж взагалі чужі люди, я її бачу вперше.  Так ми один одному всі плани зруйнуємо, лаятися почнемо, я на вас ображуся, ви на мене, а потім між собою почнете лаятися, а я буду винна … Катя тебе зненавидить слідом за мною, ти саме це плануєш? Катя? 

Катя знизала плечима і похитала головою.

  • Мамо, нам нема де жити! Катя з гуртожитку, туди не можна. На окрему квартиру грошей немає. Куди нам іти? 
  • Ідіть на роботу. Заробіть собі гроші, щоб орендувати якусь кімнату. Якщо ви вирішили створювати сім’ю, то мали б це вже все обдумати. Потрібно якісь труднощі пройти удвох, хіба ні, Катю? Згодна?

Каті довелося кивнути, згодна. Мама знову закликала їх на кухню, а сама пішла речі збирати й гроші підготувала, щоб дати на перший час.

Михайло в цей час закликав Катерину на розмову.

Анна Миколаївна дивилася у вікно, як Міша щось доводить подрузі, як та його відштовхує. Їй дуже хотілося повернути їх, раз син подорослішав і хоче цю дівчину, хіба вона не повинна дати йому і це?

Але в цей час Анна подумала, що вона нікому нічого не винна. Син ще сам повністю на забезпеченні у мами, а тут вирішив сім’ю створити. А що буде, якщо підуть діти? Анна сама все не потягне. Тим більше у дівчини теж є батьки, вони ростили її для гарного чоловіка, а не малолітнього телепня, який не захотів піти працювати заради неї. 

Ви згідні з Анною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector