– Кавалер твоєї сестрички вигнав мене з дому! Надіюся, хоч ти не відречешся! – заявила теща дружині з порога…

Перш ніж одружитись, я хотів заробити на власну квартиру, щоб з дружиною жити окремо від батьків. Тому довгих 4 роки гарував закордоном.

Після повернення ми зіграли весілля й купили квартиру. Її розташування було супер зручне для нас обох, проте без ремонту. На жаль, коштів вже не було, тому я звернувся до тещі з проханням позичити хоча б невелику суму й пообіцяв віддавати з кожної зарплатні частину.

Вона мені відмовила, мовляв, молодша донька школу завершує, вступати буде, тому вона не може мені дати нічого. 

Спочатку я трохи злився, але потім змирився. Влаштувався на другу роботу, бо хотілося якнайшвидше завершити ремонт. Нарешті завершивши усі ремонтні роботи, ми з дружиною дізнались, що чекаємо на дитину. Моєму щастю не було меж! Адже все як я собі мріяв та планував. Квартира є, ремонт зроблений все готове до появи дитини. І все було добре до того часу, поки теща не почала до нас приїжджати. Спочатку не часто, а потім практично щодня була в нашій хаті. Мені здавалося це дивним або підозрілим, бо ніколи навіть не дзвонила, а тут раптом постійний гість! 

Якось випадково я почув її розмову з моєю дружиною. 

Пошепки

– Доню, виручай! Вони мене вже скоро з власної хати виженуть! 

– А що трапилось? 

– Новий залицяльник твоєї сестри сказав, що я йому не подобаюсь. Та поставив їй ультиматум, або вона виганяє мене, або він йде від неї. Здається вона тепер хоче мене прогнати. До всього чіпляється, спокою мені не дає. Не знаю вже, що й робити, але й жити там, коли до мене так відносяться не хочу! Може, хоч ти не відречешся від рідної матері? — плакала теща.

– От негідниця! Звісно ні, залишайся в нас, місця достатньо є — відповіла їй дружина.

Я аж онімів! Адже я стільки років пахав, щоб жити окремо від батьків, просив допомоги в її мами — вона відмовила, а тепер дружина дозволяє їй в нас ще й без моєї згоди. Клас! Я стримав себе тільки через те, що жінка вагітна. Однак жити з тещею я не збираюсь! Що мені робити і як пояснити дружині своє рішення? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector