«Кажуть, найважче перші 70 років. Далі справа піде на лад»

Зараз ті, кому тільки нещодавно виповнилося 50 років – розпочинають нове та насичене життя. А згадайте, що було раніше. В цьому віці вже сиділи тихенько в кріслі, в’язали щось внукам та з абсолютною байдужістю ставилися до того, що відбувається навкруги. А сьогодні ці люди вдихають на повні груди та йдуть на зустріч пригодам.

Не зрозуміло до кінця, що з нами потрібно робити, але процес вже запущено.

Є три теми, які мене почали захоплювати в даному процесі.

1. Підлітки більше не сперечаються. 

А знаєте чому? Бо батьки все частіше починають мати однакові погляди на життя разом зі своїми дітьми. Ми також намагаємося себе реалізувати, та попробувати те, з чим в житті ще не доводилося зіштовхуватися. Ми теж хочемо не відставати від усіх новинок та не стояти на місці.

2. Змінюються стандарти краси.

Ніколи не потрібно слідувати мнимим стандартам. У моді завжди буде залишатися здорова та натуральна краса, акуратний та елегантний одяг. Просто робіть так, як комфортно в першу чергу вам!

3. Щастя дорослішає.

Зараз майже ніхто серйозно не ставиться до закоханості у 20 років та ранніх шлюбів. “Насолоджуйся життям та у тебе все тільки розпочинається з чистого листка”, – спокійно повторюю я своїй сорокарічній знайомій, яка досить важко переживає своє розлучення. І вона прислухається до мене, а не до своєї мами, яка постійно повторює їй на вухо “ти нікому більше не будеш потрібна”.

Я вважаю, що не потрібно себе заганяти у рамки. Не варто нехтувати своїм життям та переставати цінувати щасливі митті. Неважливо, скільки вам виповнилося років, головне те, що ви відчуваєте душею!

А ви погоджуєтеся з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector