Ще вчора він твій коханий чоловік, сьогодні може опинитися в ліжку іншої жінки. Чому так?

Сімейне життя – надзвичайно непередбачуване. Ще вчора твій коханий чоловік, сьогодні може опинитися в ліжку іншої жінки. Чому так трапляється? Хто винен в тому, що чоловіки віддають перевагу коханкам? Дехто дотримується думки, що чоловік покидає свою дружину заради молодшої, красивішої особи, однак це не завжди так.

Трапляється й такі випадки, коли ніхто не розуміє, як можна була проміняти таку ефектну й красиву дружину на дівчину, з зовнішністю сірої мишки. Насправді інколи чоловіки намагаються просто щось змінити у своєму житті. Нове захоплення є не таке обтяжливе, як багаторічні стосунки з дружиною. Молода дівчина не буде щось вимагати, не стане ображати чи наголошувати на недоліках. 

Коли в стосунках надто багато докорів, сварок чи невдоволення, то партнери намагаються просто пошвидше забути про всі ці неприємності. Якщо в більшості випадків жінки повністю занурюються в роботу, намагаються більше часу приділити дітям, то чоловіки – одразу прямують в обійми іншої. 

КРАСИВА КОХАНКА

Ніхто не стане заперечувати, що з коханкою все легко – стосунки на перших порах оповиті лише романтикою, без рутини. Хто б від такого відмовився? 

Поїхала до Єгипту на зло чоловікові

От нещодавно з подругою сталася жахлива історія. Ми спілкуємося не дуже часто, в кожного своя сім’я, але стараємося підтримувати зв’язок. Я не хочу засуджувати нікого, але її вчинок мене дуже здивував. Можливо, її історія чогось навчить нас усіх.

Пошепки

Одружена з чоловіком вже понад десять років, спершу була неймовірна любов, а після народження дітей пристрасть кудись пішла, принаймні вона так розповідала. При цьому чоловік у вихованні малюків взагалі не брав участь.

На її плечах сини 7, 3 і 1,5 років. Зрозуміло, що протягом дня у неї багато клопотів, з дітьми ніхто не допомагає, то ж на себе часу практично не мала. І от вона нещодавно дізналася, що у чоловіка довгий час роман з колегою. Я не впевнена чи б змогла пробачити чоловікові таку зраду, але вона не стала чекати з помстою.

Подруга  зібрала речі й полетіла до матері в Єгипет, яка там проживає вже декілька років.  Чоловіка вирішила залишити з дітьми: “За цих 7 декретних років я просто зійшла з розуму, хочу відпочинку, це такі ж його діти, як і мої, тепер його черга зайнятися вихованням”.

Зараз вона там, в телефоні його заблокувала. Я розумію, що вона прагне помсти, але мені було б страшно так залишати дітей напризволяще.

Ви б змогли вчинити так, як моя подруга? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector