Кіану Рівз займається благодійною діяльністю та не афішує про це

Коли справа доходить до Кіану Рівза, він найбільш відомий як один з найскромніших і найдобріших кінозірок Голлівуду. 53-річний актор, добре відомий своїми ролями в блокбастерах, таких як «Матриця», «Швидкість» та «Джон Вік», не любить хвалитися своїми успіхами і славою. Тому не дивно, що на початку цього року з’ясувалося, що голлівудська суперзірка таємно фінансує незліченні дитячі лікарні.

Зірка «Матриці» вже більше десяти років керує приватним благодійним фондом, який фінансує дитячі лікарні та дослідження раку.

Приватний благодійний фонд Кіану Рівза

У 1990-х роках у Кім, молодшої сестри Рівза, був діагностований лейкоз. Хоча Кіану Рівз був основним опікуном його сестри, вона боролася зі своєю хворобою протягом десяти років, перш ніж досягла ремісії. В цей час Кіану Рівз не тільки створив свій власний фонд в її честь, а й передав пожертвування кільком благодійним організаціям по боротьбі з раком, сподіваючись, що його ім’я не буде ніяк з ними пов’язано.

Його фонд збирає кошти на дослідження раку, а також на підтримку різних дитячих кімнат і лікарень. У 2009 році Рівз сказав:

«У мене є приватний фонд, який працює п’ять або шість років, і він допомагає кільком дитячим лікувальним закладам та дослідженням раку. Я не хочу прикріплювати до нього своє ім’я, я просто дозволяю фонду робити те, що він робить». 

Робота не зупиняється

Але це не перша благодійна діяльність Кіану. Racing for Kids, PETA і SickKids Foundation — це всього лише кілька благодійних організацій і фондів, які підтримує Кіану Рівз. А в 2008 році він зголосився бути волонтером на телемарафоні «Stand Up to Cancer». Ті, хто мав можливість працювати на нього або поруч з ним, хваляться його щирою щедрістю і добротою.

Користувач Reddit, bo2dd2, який працював з ним на знімальному майданчику Chain Reaction, сказав: «Кожен день протягом останніх декількох тижнів зйомок, Кіану постійно пригощав нас сніданком, або обідом. Він був прекрасним колегою по роботі. З тих пір, мені вдалося попрацювати на багатьох майданчиках, з безліччю різних людей, але таку щедру і щиру людину, я більше не зустрічав». 

На Різдво, на зйомках «Матриця. Перезавантаження», він подарував по мотоциклу Harley Davidson, кожному, хто працював над спецефектами фільму. А якщо для вас це не досить щедрий жест, то ось ще один: він роздав мільйони, зароблені фільмом «Матриця», всім, хто працював над цією трилогією.

Ця скромна, але дуже талановита людина, просто тихо робить добрі справи. Таких людей дуже мало в цьому світі. Дуже часто, знаменитості просто хочуть зайвий раз показатися в новинах або нагадати про себе, коли займаються благодійністю. Але ось Кіану, його турбує головна мета цих фондів, а не ім’я на обкладинці журналу.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: