Кілька днів я важко хворіла. Грип, температура 40. І якось крізь сон почула слова свекрухи. Вона вмовляла мого чоловіка розлучитися

Я ніколи не планувала зустрічатись з одруженим. Та коли познайомилась з Олександром він вже перебував в процесі розлучення. Мав двох дітей, яких надзвичайно любив. Я ніколи не випитувала, що ж не склалося в першому шлюбі. 

Ми ж зустрічалися понад рік, а тоді я завагітніла і Сашко зробив пропозицію. Насправді я дуже його любила, тому й не сумнівалась. З його синами також спільну мову знайшла. А от колишню ніколи не бачила. І ось якось Ніна приїхала до нас залишити на кілька годин хлопчиків:

 – Дуже приємно познайомитись! І успіхів вам! – з посмішкою сказала вона.

 – Щиро дякую! 

Мені вкрай здивував її спокій. Не витримала і спитала, чи не проти вона наших стосунків. На що вона ще спокійніше запевнила.

 – Нехай Саша пограється. Врешті однаково до мене повернеться!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Ці її слова й манера мене вкрай здивували. Довго місця собі не знаходила. Минув рік, я народила дівчинку. У нас з чоловіком наче все було чудово. Та нещодавно сталася неприємність, я десь підхопила страшний грип. Кілька днів не могла встати з ліжка, температура 40. Свекруха приходила допомагати з дитиною, поки чоловік на роботі. Я помічала, що вона увесь час прибирає, готує. А тоді якось крізь сон почула її розмову з Сашком:

 – Ти подивись, який у квартирі безлад. А чим вона тебе годує! Подумай, на кого ти Ніну проміняв?

 – Мамо, вона ще молода, та й дитина маленька.

 – Ніколи такі не змінюються! Кидай її та повертайся в сім’ю. Я з Ніною говорила, вона не проти!

 – Я ще маю подумати. Заходив до неї кілька разів. Мушу визнати, шкодую, що розлучився. Але й піти так просто не можу.

Від почутого я мало не знепритомніла. Оце так новини. Виявляється, чоловік ще й бігає до колишньої. Тоді я не мала сил розбиратися з усім цим. Та за кілька днів мені полегшало. Тепер сиджу і думаю, що далі робити. Боротися за Сашка? Врешті він добрий, чуйний, гарно заробляє. Чи покинути його негайно? Колишня ніколи не зникне з нашого життя!

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector