Кілька секретів осінньої посадки тюльпанів.

Тюльпа́н — рід багаторічних рослин, яких налічують близько 80 видів. Чи відомо вам як їх саджати аби отримати гарний та пишний результат навесні?

Ось декілька поширених помилок, які краще не допускати:

Не варто садити цибулини під час заморозків.

Тут потрібно бути дуже обережними, оскільки й коли тепло також не треба садити, адже тоді цибулини можуть зігнити. Якщо холодно — тоді квіти не виживуть. Тому найкращим варіантом буде посадити їх за 4-6 тижнів до перших холодів. Орієнтовно це у жовтні або листопаді. Відповідно рослина зможе за той час адаптуватися й звикнути до землі.

Пошепки

Ще однією помилкою є неглибока посадка.

Просто рукою запхати цибулину в ґрунт не вийде. Садівники кажуть робити посадкову ямку в 3-4 рази глибшу за саму цибулину. Наприклад, якщо сама цибулина тюльпана діаметром 3 см, тоді треба робити яму глибиною 10 см. Тоді зверху необхідно залишити пухку землю. Крім того, рекомендують ці ямки робити з відстанню не менше ніж 5 см одна від одної.

Не садіть тюльпани якщо не плануєте їх піддобрювати.

Якщо у вас немає перегною, тоді як добриво використовуйте перепрілий компост. Насипте його на дно ями, пізніше трохи додайте до самої цибулини. Потім зверху перекрийте ґрунт  тирсою, соломою або опалим листям. Таким чином ця мульча допоможе вашим тюльпанам легше пережити зиму. 

Чи любите ви садити квіти? Які ваші улюблені?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector