Кімнатні квіти, які потрібно тримати вдома, для профілактики грипу та застудних захворювань

Ще з дитинства нам розповідали, що в кімнаті мають бути присутні рослини. Вони не лише є окрасою житла, а й покращують гігієнічний стан приміщення. В процесі своєї життєдіяльності, рослини виділяють фітонциди, які вбивають різноманітні алергени та віруси. 

Правда, заставити всю кімнату вазонами також не є цілком правильно. Достатньо 6-7 рослин. 

Окрім живих вазонів, ви ще можете зберігати висушені рослини, наприклад: лаванду, змієголовник, мелісу, ехінацею.  Вони виділяють ефірні олії, які сприятливо діють на здоров’я людини.

Для вас ми підготували список з рослин, які допоможуть вам боротися з інфекціями та стресами.

  1. Мирт звичайний.

З цієї рослини часто готують настоянки та роблять інгаляції. Він виділяє дуже велику кількість фітонцидів, таким чином вбиваючи бактерії.

  1. Хлорофітум чубатий.

Дуже добре очищає повітря в кімнаті від мікробів, на протязі доби аж на 88 %. Очисники повітря вже не потрібні, якщо в домі є ця рослина. Особливо рекомендують вирощувати на кухні.

  1. Хвойні види рослин.

Вирощуйте вдома хвойні рослини. Ось наприклад деякі із них: кипарис й кипарисовик, араукарій, сосни, тиси, криптомерій, ялівець, туя та ін. Вони здатні заспокоїти вашу нервову систему, очистити дихальні шляхи та  покращити функціонування серцево-судинної системи. Також володіють антисептичною властивістю.

  1. Лавр благородний.

Є дуже ефективним в боротьбі з застудою та грипом. Підвищує загальну опірність організму.

У Вас є перелічені вазони вдома?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector