Кішечка Белль має шикарний хвіст, майже як у білки

Ми знаємо багато історій про те, як кішки стають знаменитими, справжніми зірками Інтернету, завдяки щасливому випадку, поведінці, або ж зовнішньому вигляду. Наша сьогоднішня героїня – кішечка, на ім’я Белль, завоювала симпатії людей саме завдяки своїй яскравій зовнішності.

Кішка Белль живе в Японії і є представницею досить рідкісної “наполеонівської” породи. Головна відмінна риса цієї породи – пухнастий хвіст, прямо як у білок з мультфільмів.

Кішка досить пухнаста сама по собі, а крім того, вона володіє мініатюрними розмірами. Так ось, хвіст у кішок цієї породи такий важкий, що зазвичай вони його загинають і носять на спині, що створює ще більшу схожість з білкою. Зрозуміло, ця красота просто не може залишити людей байдужими і таких кішок однозначно чекає популярність в соціальних мережах.

Одного разу господарям спала на думку ідея завести чотирилапій красуні сторінку в соцмережах, і невдовзі вона дуже швидко набрала популярність – всім користувачам було цікаво спостерігати за життям кішечки-білки і її шикарним хвостом.

Пошепки

Взагалі, треба сказати, що безтурботному житті кішки можна позаздрити. Вона оточена увагою та любов’ю. Здебільшого весь її день складається з фотосесій, харчування і сну.

Безтурботні ігри Белль розчулюють і радують всіх, хто за нею в ці моменти спостерігає. Її улюблена гра – хованки. Вона любить забиратися в коробки і пакети, щоб потім несподівано для всіх звідти вистрибнути.

Пропонуємо вам переглянути це миле відео!

А ви б хотіли мати таку кішку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector