Кішечка з притулку забралася до хлопця на руки і попросилася, щоб він взяв її з собою

Існує безліч історій про те, як люди забирають своїх майбутніх домашніх улюбленців з притулку. Часто можна почути розповіді, коли насправді вибір робить не людина, а тварина. В основному чотирилапі самі вибирають собі господаря. Тварини відчувають людей краще, ніж ми їх, тому їм одразу вдається зрозуміти, чи добре їм буле з тою чи іншою особою. 

Сьогодні ми Вам розповімо історію про хлопця, який, напевно, дуже хороший. Кішечка, на прізвисько Луна, одразу звернула на нього увагу, як тільки він переступив поріг притулку.

Кошеня просто не відривало погляду від цього молодого юнака, одразу було зрозуміло, що це любов з першого погляду. Згодом він взяв її на руки, а кішка у відповідь замугикала. Луна поклала свою лапку на хлопця й ніжно притулися, своїм поглядом вона так і промовляла: «я тобі довіряю, так що не підведи мене». Ще деякий час вони не відривали погляду один від одного, тоді стало зрозуміло, що ці двоє – нерозлучні.

Хлопець одразу пішов оформляти документи, адже він не міг залишити цю ніжну дитинку.

У ветеринарній клініці в крихітки Луни виявили проблеми зі здоров’ям, однак вони були незначні, тому після лікування тваринка повністю здорова й проживає зі своїм господарем. 

Хлопець часто вмикає Луні відеоролики, де бігають мишки, кішка обожнює за цим спостерігати!  

Кішечка обожнює гратися зі своїм господарем, тому решту свого часу приділяє йому.

Інколи важко зрозуміти, хто насправді робить вибір! 

Як Ви ставитеся до того, щоб забирати тварин з притулку?

 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector