Китайський лікар: запам’ятайте, остеохондроз не любить, коли Ви робите саме так

Ні в якому разі не примушуйте себе терпіти біль!

Біль – це сигнал організму про те, що потрібно розв’язувати проблему, а не мучити себе. Не забувайте, що довготривале відчуття болю руйнує нервові закінчення в організму та клітини мозку. Тому якщо виникає будь-який біль – його слід усувати, а не уникати!

Останнім часом мене найчастіше турбують болі в спині, і я ділюся власним досвідом про те, як позбутися цієї проблеми без препаратів та сильних знеболювальних.

Як позбутися від болю в спині

Поза дитя є ефективною для усунення болю в спині та тазостегновому суглобі. 

Потрібно стати навколішки на рівну тверду поверхню, а потім опустити сідниці на ступні. Покласти тулуб на стегна та витягнути руки вперед. Долоні повинні бути повернені вниз. При цьому слід тягнутися чолом до підлоги та  рівномірно дихати. Затриматися в такій позі на 1 хвилину. 

Поза під стіною є ефективним методом, який допомагає зняти напругу в попереку та шиї і є ефективним від головного болю.

Потрібно лягти під стіною й підняти ноги вгору. Розмістити їх перпендикулярно вздовж стіни. Руки помістити на живіт та дихати рівномірно. Щоб лежати було комфортніше, можна під під сідниці низьку подушку. В такій позі слід лежати 5 хвилин. Також це чудова профілактика варикозу. 

Кішечка зменшує болі в спині, зміцнює прес і м’язи сідниці.

Зробіть глибокий вдих і різкий видих. На видиху спину потрібно округлити, максимально втягніть живіт і стисніть сідниці. Затримайтеся в цій позі на 8-10 секунд, потім прогнути спину в попереку і підняти голову вгору. Після цього поверніться в початкове положення і вдихніть.

Скручування і розтяжка не лише знімає болі в спині, а й покращує процес травлення.

Потрібно сісти на рівну поверхню та витягнути перед собою ноги. Спина при цьому рівна. Спершу зігнути ліву ногу в коліні та помістити її за праву ногу. Тулуб повертати в ліву сторону та спиратися при цьому на ліву руку. Помірно дихати й розтягувати спину протягом 30 секунд. Потім повторити на іншу сторону з правою ногою. 

Поза метелика ефективна при болях в тазостегновому суглобі, знімає напругу в ногах і колінах. 

Потрібно сісти на підлогу, зігнути ноги, як на малюнку: стопи разом, а коліна розставлені в сторони. Обхопіть стопи руками й робіть махові руху колінами вгору і вниз протягом декількох секунд, а потім ще просидіти в такій позі 2 хвилин.

Квітка добре використовувати, коли болить нижня частина спини, допомагає позбутися від затискачів.

Ляжте на підлогу в позу Т та зігніть ноги в колінах.Тепер по черзі нахиліть обидві ноги в одну сторону, а голову в іншу. Намагайтеся опускати коліна якомога ближче до землі. Зробіть як мінімум 4 повторення з обох сторін.

Політ вгору  – це поза, яка знімає напругу в попереку та допомагає усунути біль в спині. 

Вихідне положення: лежачи на спині, потрібно зігнути ноги в колінах. Потрібно підіймати сідниці в гору та впиратися долонями в підлогу. Затримайтеся в цій позі на 30 секунд. Повторити 5-7 разів.

Повне розслаблення допомагає зняти напруження в ногах та біль в литках. Чудова профілактика варикозу на набряку.

Потрібно схрестити ноги та опускатися плавно вперед. Руки помістити перед собою і намагатися дістати ними підлоги. При цьому ліве коліно зігнути, а праву ногу тримати рівно. Затриматися на 30 секунд, а потім повторити на зігнуту праву ногу.

Ось так легко і просто привести тіло в порядок. Ці вправи не лише позбавлять вас болю, а й зроблять тіло більш гнучким та витривалим. Займайтеся своїм здоров’ям і тоді не потрібно буде використовувати дорогі лікарські препарати! Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Вас часто турбують болі в спині?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector