Китаянка купила цуценя в зоомагазині, але через 3 місяці «шпіц» почав поводитися дуже дивно!

Поява в будинку довгоочікуваного вихованця — це приємна подія, яку, здавалося б, ніщо не може затьмарити. Однак як переконалася одна мешканка Китаю, навіть така радість може змінитися смутком, якщо тварина виявиться не тою, за кого її намагалися видати продавці. Так, коли пані Ван купила, як їй здавалося, цуценя японського шпіца, вона була дуже рада — ще б пак, собачка обійшлася їй майже в 10 тисяч гривень. Але з часом захоплення змінилося на подив, адже вихованець почав вести себе до біса незвично.

Пані Ван з китайського міста Цзіньчжун купила «цуценя» в місцевому зоомагазині в липні минулого року.

Вона годувала вихованця фруктами, курячими грудинками і собачим кормом, від якого «щеня» почало відмовлятися, коли йому стукнуло три місяці.

Пізніше в поведінці «шпіца» почали з’являтися й інші дивні речі. 

Вихованець, наприклад, так жодного разу і не загавкав і з часом відростив хутро, яке здавалося дуже густим і довгим навіть для шпіца. Та й довжина хвоста тварини здалася господині дуже навіть підозрілою.

Незважаючи на всі ці тривожні дзвіночки, пані Ван продовжувала вірити, що її вихованець — собака.

Незабаром «шпіца» почали бояться інші собаки в парку, і тоді господиня просто почала вигулювати його на повідку. Однак інші власники почали говорити Ван, що її вихованець зовсім не той, за кого себе видає.

Тоді Ван вирішила звернутися в зоопарк, де їй і розповіли, що її «шпіц» насправді — песець. 

В результаті Ван вирішила залишити вихованця в зоопарку, де йому підберуть більш відповідну дієту і середовище проживання. Крім того, з часом песець виросте ще більше і буде володіти вельми неприємним запахом, що завадило б утриманню тварини в квартирі.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: