Кого ми втратили? 6 великих людей, які пішли з життя в 2018

Кого ми будемо пам’ятати

Згадаймо великих людей, які пішли від нас у 2018 році.

Долорес О’Ріордан

Солістка дуже популярного гурту The Cranberries пішла в інший світ в досить-таки молодому віці — на момент смерті в січні 2018 року їй було всього 46 років. Її сольна кар’єра могла бути успішною , але … У Долорес залишилося троє дітей.

Монтсеррат Кабальє

Оперна діва світової величини 16 років боролася з раком і навіть знайшла сили повернутися на сцену. Але у вересні прийшла сумна звістка про смерть 86-річної співачки. Її дочка, яку теж звуть Монтсеррат, успішно продовжує справу матері.

Шарль Азнавур

Великий шансоньє написав понад 1200 пісень, по всьому світу розійшлося близько 120 мільйонів дисків з його творчістю. В кінці минулого століття він заслужив титул «кращого естрадного виконавця XX століття». На похорон 94-річного Азнавура в жовтні прийшов весь світ культурної Франції і тисячі шанувальників.

Стівен Хокінг

Геніальний вчений — це яскравий приклад того, що навіть серйозні хвороби можна подолати, якщо є про що розповісти світу. Відомий фізик спілкувався за допомогою синтезатора мови. В останні роки до його книги «Коротка історія часу» додалася ще одна — «Короткі відповіді на великі питання». Її видали після смерті 77-річного Хокінга в березні.

Avicii 

Алкоголь, депресія або хвороба — так і невідомо, що стало причиною смерті відомого шведського діджея (офіційне ім’я — Тім Берглінг) в квітні. Він так і не встиг отримати свою премію Grammy, але композиції талановитого 28-річного музиканта залишаться в пам’яті назавжди.

Бернардо Бертолуччі

Творча спадщина режисера — це шедеври світового кінематографа, які є обов’язковими до перегляду всім, хто хоче знати, що таке справжнє кіно. Навіть перебуваючи в інвалідному кріслі, Бертоллуччі знімав фільми. Поки хвороба не здолала 77-річного культового режисера. 

Давайте вшануємо пам’ять тих, чиї імена назавжди залишаться в світовій історії як видатних діячів, які зробили значний внесок в своїх сферах. 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: