Кохана Софія не хоче кинути чоловіка та дітей заради наших стосунків. Ну що не так з цими жінками?

Я розлучений. Жінка забрала дитину та живе закордоном роки 3 точно. Я старанно пересилаю їм аліменти, подарунки у Катовіце, телефоную у Скайпі. 

Але довго мені не щастило в особистому плані. Зустрічався з молодими дівчатами, але нічого серйозного у тих стосунках не бачив, чесно. 

Однак, потім доля подарувала мені Софію. Їй 30, прийшла до нас на роботу декілька місяців тому на посаду менеджера. Так ще й вийшло, що саме я мав слідкувати за її роботою, щось допомагати, радити.

Так от між нами спалахнули почуття. Чесно, мене не лякало те, що вона має двох дітей (12 та 5 років сини), чоловіка. Софія спершу поводила себе дуже стримано, але я відчував, що також подобаюся їй. Так почали потайки зустрічатися після роботи, їздити на побачення. Я дарував їй золоті прикраси, возив у дорогі ресторани. Інколи Софія могла у мене залишитися ночувати.

Але мені вже 34, я дорослий чоловік та хочу родину. А ті дитячі хованки мені набридли. Тому я не раз говорив з Софією про розлучення:

– Скільки можна? Я тебе кохаю, можу забезпечити тебе та пацанів. Нащо себе так мучити, ти ж давно Михайла не кохаєш!

– Але я не можу, боюся, що діти..

– Що діти? Вони повинні тебе зрозуміти, ти ж їх мама!

Пошепки

І місяць тому Софія нарешті наважилася на розмову. Однак, старший син відреагував дуже негативно. Кричав, лаявся (а йому 12, то перехідний вік). Молодшому 6, він налякався старшого брата і почав сильно плакати. Істерика у дітей тривала добрих 2 години. 

Чоловік просить Софію зберегти шлюб заради дітей. Мовляв, якщо вони тільки так реагують, то як потім житимуть після розлучення. Тим паче, Михайло не хоче, аби його дітей виховував чужий чоловік. 

Мені стало щиро шкода Софію. На неї натиснули всі родичі та наполягали, аби вона припинила зі мною спілкування. Знаю, що Михайло навіть хотів прийти на роботу і поговорити з її директором. 

– Діти страждатимуть. Я так не можу..

– Діти, чоловік, родичі. А ти про себе подумала? Про нас? Я ж тебе кохаю! 

Тепер Софія стала більш стриманою на роботі. Ми кудись можемо вийти, але на годину, не більше. Щоразу, як тема заходить за розлучення, вона починає плакати. І все чую те виправдання “тримаюся заради дітей”. 

Я розумію, що вона дуже сильно любить синів та не хоче зруйнувати родину. Однак, треба і для себе пожити! Я хочу створити з нею чудову та прекрасно родину!

От як мені повпливати на Софію, аби вона нарешті наважилася на розлучення?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector