Коханка вимагає, щоб я розлучився з жінкою та покинув родину. Однак, не знаю, варто її слухати?

Мені 45 років. Я був одружений, з жінкою Марією прожив разом аж 26 років. Всяке у нас бувало – палке кохання, сварки, скандали, потім знову шалене кохання і так по колу. 

Чесно, вирішив одружитися у 19 років, бо був тоді ще надто юним та нерозумним. Побачив Марію – і все, захотів робити весілля. Хоча ми тоді зустрічалися декілька місяців. Тим паче, вона була першою красунею в нашому селі і я не хотів марнувати час. 

Однак, я швидко усвідомив помилку.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Адже міг спокійно гуляти, відпочивати, вчитися! Але весілля все зруйнувало, потім ще народилися. діти. Грошей нам катастрофічно не вистачало, тому я часто шукав підробіток. Бувало, що міг днями не приходити додому. Але Марія не цінувала такої пожертви, з її сторони були тільки докори та чвари. 

І поки мої товариші ще насолоджувалися молодістю, я працював, як раб. 

Навіть не знаю, чи тоді між нами було те кохання чи просто звичка бути поруч. Адже у нас тепер діти. Я не міг кинути 3 синів просто так та піти геть. З Марією вже почали жити не як чоловік та жінка, а як звичайні сусіди. 

Але місяць тому я зустрів Ангеліну. Дівчина неймовірно вродлива, чарівна та дуже приваблива. Всі на роботі залицялися до нової співробітниці. Однак, дівчина чомусь звернула увагу саме на мене. То попросить її додому підвезти, то запросить в обід на каву чи сама мені приготує. Так фліртувала потайки, могла легко погладити по руці. 

А коли у нас був корпоратив, то Ангеліна постійно терлася біля мене, запрошувала на танці. Алкоголю було море, я пустився берегів і вже наступного ранку прокинувся…у ліжку з молодою дівчиною. Тоді Ангеліна зізналася у почуттях до мене. 

Ми почали потайки зустрічатися. Я казав жінці, що затримаюся на роботі, а сам їхав у гості до Ангеліни. Звісно, вигадував історії про уявні відрядження та конференції. От все робив для того, аби провести побільше часу з коханкою.

Пошепки

Правда, далі брехати вже не можу. Адже Ангеліна наполягає, щоб я зізнався жінці та написав заяву на розлучення:

– Квартиру навпіл поділите, ми купимо своє житло. Мені набридло ось так переховуватися. Про це навіть ніхто з подруг не знає. 

– Кохана, але я не знаю, ми так мало часу зустрічаємося. 

– І що? Тоді не достатньо? Хочеш до старості років так жити на дві родини? А я може вже заміж хочу, дітей народити! 

– Сонечко, я щось постараюся вигадати.

– Ну-ну. Давай, інакше я сама їй про все розповім! 

Я не знаю, що мені робити. Так, Ангеліна дуже красива жінка, хочу з нею жити. Але от не знати, як потім сини відреагують на нову матір. Раптом, вони взагалі захочуть припинити спілкування та викреслять з життя рідного батька? 

І чув багато історій про те, як молода коханка спершу руйнувала родину, забирала чоловіка і через декілька місяців його виганяла геть. Чи то заради нових кавалерів або ж заради наживи на квартирі – не знаю. У цій ситуації я не можу на всі 100 довіряти Ангеліні. 

Дуже багато “але” у цій ситуації. І не знаю, як вчинити краще. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector