Коханий просив у мене гроші “в борг”, сума вже складає 13 тисяч. Однак, помічаю, що Олег не збирається мені ні копійки віддавати. Хоча ми навіть не одружені!

Мені 44 років, розлучена вже 4 роки. За цей період часу не було подруги чи колеги, яка б не хотіла мене “випадково звести” зі своїм кумом, братом, товаришем чи іншим кавалером.

І я сама вже не думала про нові стосунки. З головою поринула в роботу і це пішло мені на користь. Я тепер працюю заступником директора, отримую високу зарплату. За ці 4 роки ще багато подорожувала закордоном, відпочивала у Туреччині та Єгипті. А минулого літа купила нову машину.

Окрім цього, мене підтримувала донька Злата. Постійно приїздила у гості, привозила мені онуків няньчити, запрошувала на якісь прогулянки чи у кафе.

І от 2 місяці тому я зустріла Олега, познайомилися на автосервісі. Він працював там старшим майстром. Тоді пригостив мене кавою, попросив номер телефону під причиною повідомити, коли машина буде готова. І вже наступного дня зателефонував та запросив на побачення.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Поруч з ним я наче розцвіла, чесно. Навіть колеги кажуть, що з цими стосунками я так посміхаюся, така вся повітряна на крилах кохання.

Олег зустрічав мене з роботи, запрошував на побаченні. Новий рік ми провели разом у Львові, поїхали на 3 дні відпочивати.

Але от місяць тому він попросив у мене 3 тисячі гривень – то мамі на ліки.

– Мені на роботі зарплату затримують, я після получки віддам. 

Звісно, я допомогла коханому. Однак, після того Олег не заїкався про борг. І я сама якось забула, ну що, ті 3 тисячі мені погоду зроблять чи що? 

Але 3 тижні тому знову попросив гроші, на цей раз 5 тисяч:

– Я з товаришем хочемо своє СТО відкрити, от збираємо на перший внесок. Обіцяю, що потім поверну тобі не 5 тисяч, а 50! 

Пошепки

Мені ця ідея сподобалася і я дала коханому гроші. Але він знову замовк, нічого не говорив про свій бізнес, все переводив тему на щось інше. Потім сказав, що то взагалі була погана ідея та товариш його обдурив. 

І от тиждень тому Олег знову попросив гроші, 5 тисяч:

– Я брав кредит, там треба було деякі запчастини на СТО купити.

– А хіба цим не має директор займатися?

– Директор? Тю, та нашому начальнику все до одного місця, хоче хіба лиш гроші забирати і все. 

Я знову позичила гроші. І порахувала, що борг Олега становить вже 13 тисяч. Це вже чимала сума, я ті гроші відкладала на ремонт у ванній. 

Моя кума взагалі не довіряє Олегові. Каже, що він якийсь аферист:

– От знайшов таку нещасну овечку, як ти, нагрів вуха, а тепер грошенятка висмоктує. Ще не знати, чи в нього мама така хвора. 

– Але що мені робити?

– Як що? Сказати, аби повертав борг. Він альфонс! 

Однак, я боюся цією недовірою образити почуття Олега. Може, в нього дійсно зараз фінансові проблеми через роботу та хвору маму. 

Тим паче, мені вже 44, хіба вдасться ще у такому віці знайти нормального чоловіка? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector