Коли Артему виповнилося 10 років, на жаль, його батьки пішли з життя, у хлопчика залишилася тільки бабуся, яка все своє життя жила для себе. Вона забрала Артема, але через кілька тижнів відмовилася…

Бабуся просто відмовилася від онука, тому що за ним потрібно дивитися, годувати, а вона не готова.

Артем народився в повній і багатій родині, він був довгоочікуваним сином, тому всі кому не лінь його балували, але попри все хлопчик ріс добрим і чуйним.

Артем з п’ятирічного віку любив машини, він майже ні коли не йшов з гаража, де стояли три сімейні автомобілі. Артем спочатку уважно дивився, що робить водій, а той у свою чергу розповідав хлопчикові, як називаються деталі, показував який вигляд вони мають, хлопчик уважно дивився і слухав.

У вісім років Артем вже дуже добре розбирався в автомобілях, один раз вони з татом заїхали в автосервіс, тато в машинах зовсім ні чого не розумів, тому робочі оцінивши клас автомобіля, зрозуміли що клієнта можна легко обдурити, почали говорити, про якісь неіснуючі деталі, тут Артемко вліз в розмову, робочі зрозуміли, що з таким хлопчиком вони не зможуть взяти і зайвої копійки.

Коли Артему виповнилося 10 років, на жаль, його батьки пішли з життя, у хлопчика залишилася тільки бабуся, яка все своє життя жила для себе. Вона забрала Артема, але через кілька тижнів відмовилася від хлопчика, тому що за ним потрібно дивитися, годувати, робити уроки, а вона не готова.

Артем  опинився в дитячому будинку, незабаром до нього приїхав водій батьків, він привіз хлопчикові смаколики, подарунки, вони поспілкувалися, водій Кирило приїжджав до Артема кожен день. Так тривало майже пів року, в останній раз Кирило приїхав і поїхав разом з Артемом, він не зміг покинути хлопчика одного, адже він його знає з самого народження. Кирилу дуже сильно подобався тямущий малюк, який весь час проводив з ним в гаражі.

Артем був дуже вдячний Кирилу, він кожен день говорив йому спасибі, за те що той не кинув його в дитячому будинку. Кирило по секрету розповів, що і сам з дитячого будинку, тому він розуміє, як там важко. Артем ріс, пішов вчитися в інститут, Кирило не взяв з родини ні копійки, а сам виховував Артема.

Бабуся Артема, як дізналася, що хлопчика усиновив водій, пішла по судах, бо він хоче забрати її гроші, які вона успішно витрачала з сейфа. Але всі суди вона програла, адже сама відмовилася від Артема і не бажала його виховувати. Бабуся з’явилася, коли Артему виповнилося 18 років, що б онук забезпечив її грошима, але Артем просто мовчки закрив двері, ще пів року вона приходила, а потім пропала.

Зараз Артему 28 років, він успішний бізнесмен, у нього свій автосервіс, рік тому Артем одружився і у нього народилася двійня, хлопчики. За щасливим збігом обставин у Кирила теж народився малюк, з різницею в пару днів.

Артем не забуває Кирила, кожні вихідні він приїжджає до нього з сім’єю, вони стали хорошими друзями й різниця у віці у 20 років їм зовсім не заважає!

Ви б пробачили бабусі на місці Артема?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector