Коли батько побачив наречену сина, то порвав з ним усі стосунки

Головне, щоб ця пара була щасливою разом!

Кохання — це чудове відчуття, яке надихає нас на відчайдушні вчинки. Ми самостійно обираємо своє кохання, правда, не завжди воно отримує схвалення серед інших людей. 

Амаль Сженнінгс з Данії завжди була не така, як всі. Вони ще з дитинства страждала на зайву вагу та ще й мала високий зріст. Через це з дівчинки часто глузували. Ще змалечку матір була змушена купляти дівчині одяг в магазинах для дорослих жінок. Амаль дуже страждала через свій нестандартний зовнішній вигляд й навіть не сподівалася на те, щоб зустріти кохання. 

Сженнінгс дуже комплексувала через свій зовнішній вигляд й практично взагалі не мала друзів. Через це вона завжди сиділа вдома. Правда, в одну мить все змінилося, коли вона почала спілкуватися з Шоном. З хлопцем дівчина познайомилася в соціальній мережі.

Вона вважала, що спілкується з дорослим чоловіком, але коли Шон вислав особисту фотографію, тоді стало зрозуміло, що він її ровесник. 

З часом їхнє спілкування лише набирало обертів й вони стали розмовляти по вебкамері. Але дів Шон анітрохи не звертав уваги на її зовнішній вигляд, а просто продовжував спілкуватися з нею. Хоча дівчина все одно соромилася демонструвати свій зовнішній вигляд. 

Потім Амаль приїздила до хлопця в гості, й з часом вони закохалися один в одного. 

Згодом дівчина опублікувала фото в соціальній мережі фото разом з Шоном разом з віршем. У ньому вона зізналася йому в коханні, а хлопець відповів взаємністю.

Після цього почалась підготовка до весілля, а сама Сженнінгс переїхала жити до Великобританії.

Шон сам запевняє, що він не завжди подобалися великі форми у дівчат, але просто він закоханий в Амаль і не уявляє без неї свого життя. Правда, батько хлопця був проти цього одруження. Він насміхався з сина, а потім взагалі припинив з ним спілкуватися.

Амаль відчувала свою вину у всій цій ситуації. 

Але героїня зараз щаслива зі свої законним чоловіком. Вона говорить, що не буде худнути тільки через те, що говорять про неї люди. Амаль щаслива, що поруч з нею справжній чоловік, який вважає її красивою і привабливою.

Як ви вважаєте, батько має право осуджувати сина за його вибір?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: