Коли чоловік любить і хоче тебе, це видно 10 разів!

Жінка насправді відчуває, любить її чоловік, чи ні, хоча інколи може вдавати, що вона цього не помічає. Але сьогодні ми вам розповімо 10 найважливіших ознак, які можуть вказувати на те, що чоловік дійсно кохає тебе і хоче бути лише з тобою. 

1. Мовою тіла.

Він не боїться торкатися тебе, тому він часто намагається взяти тебе за руку, обійняти тебе й пригорнути до себе. Він обожнює дивитися в твої очі, а ще просто спостерігає за тобою мовчки. 

2. Своїми словами.

Йому не соромно признатися у своїх почуттях, тому він відкрито говорить тобі, що кохає або, що скучив за тобою. Він не лише діями, а й словами підкреслює, наскільки ти для нього важлива. 

3. Своїми повідомленнями.

Якщо ви засинаєте та прокидаєтеся окремо, він обов’язково бажає тобі доброго ранку і на добраніч. Він завжди попередить, якщо спізниться на зустріч і йому не важко повідомити з ким він і де проводить час. 

4. Своїм тілом.

Чоловік, який дійсно любить, обожнює відчувати близкість до тебе. Він вночі ніжно поцілує, а холодним ранком пригорне до себе.  

5. Своїми подарунками.

Чоловік захоче зробити тебе щасливою і буде тоді робити подарунки. Неважливо, скільки вони коштують, важливо те, що він пам’ятає певні дати і приводи, і продумує подарунки.

6. Своїми запрошеннями.

Він не буде соромитися тебе, тому ти точно познайомишся з його друзями, батьками, ви будете разом проводити сімейні свята, адже ти і станеш його сім’єю. 

7. Своєю роботою.

Він буде намагатися заробити більше, щоб покращити якість вашого життя. Звичайно, не слід робити акцент на тому, скільки він заробляє, головне – він старається для вас двох і для вашого майбутнього.

8. Своєю участю.

Він так само займається справами по господарству, як і ти. Він допомагає мити посуд, прати, прибирати, готувати.

9. Своєю увагою.

Він буде приділяти тобі достатньо уваги і проявлятиме ініціативу. Він завжди дотримується свого слова, що ти знала, що поруч – справжній чоловік. 

10. Своїм часом.

Такий чоловік віддасть все, що має, щоб провести вечір разом з тобою. Він не буде пропадати тижнями і не буде шукати безглуздих відмовок. Він завжди буде десь поряд, чого б йому це не коштувало. 

Чи згодні ви з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector