Коли йому повідомили новину, він мовчки сів поруч із палатою на стілець і дивився в одну точку. На підлогу впали скупі чоловічі сльози

Борис та Інга познайомилися ще в університеті. Вона була дуже популярною та яскравою дівчиною. За нею бігали всі хлопці, та Борис виявився найспритнішим. Увага та цілеспрямованість підкупили Інгу і вони вирішили одружитись. 

Минув рік і пара почала сваритись. Хоча, сварки – це звичайна річ для будь-якого подружжя. Їм потрібно було вміло комбінувати навчання, побут, сім’ю… Без сварок не обійшлося б.

Інга занадто любила життя, вона не хотіла сидіти вдома, тому часто лишала Бориса і їхала з подругами у клуб. Це була неймовірно яскрава дівчина зі скаженою енергетикою. Вона і хвилини на місці всидіти не могла. А ось Борис був її повною протилежністю. Він був спокійним і урівноваженим хлопцем, який краще залишиться вдома, аніж поїде на якусь тусовку.

Та любив він її занадто сильно, аби довго ображатись на всі її навіжені витівки. 

Вже за пів року Інга завагітніла. Дівчина не була в захваті від новини, але Борис вговорив її залишити дитину і вона погодилась. Подружжя з повною серйозністю підійшло до цього питання. Борис навіть переробив вітальню у дитячу. Та і Інга стала набагато спокійнішою.

Коли вона була на 8 місяці вагітності, одного разу вона поверталася додому пізно ввечері, сама. І тут на неї напала банда бандитів. Інга пробувала захищатись та відбиватись, але їх було занадто багато і вона впала. Дівчина сильно вдарилася головою і шансів на життя майже не було. А ось дитину врятувати вдалося.

Лікарі вирішили робити екстрений кесарів і в цю мить Борис став батьком малесенького сина. Йому повідомили про це вже після народження дитини. Коли він приїхав до лікарні, то був блідий як поганка. Він просто мовчки сів на стілець біля палати і почав гірко плакати. Він винив у всьому лише себе, тому що не зустрів її, тому що поставив роботу на перше місце. Начальник затримав, тому що вони займалися важливим проєктом, і Інзі довелося самостійно добиратися додому після електрички. Чому він її не зустрів?

– Оформляйте до будинку маляти. Батько молодий, він йому не треба, – сухо сказав лікар.

Ці слова вдарили Бориса, ніби болючий ляпас.

– Ні! Цей мій син і він залишиться зі мною, – різко проговорив хлопець.

В той момент, у Бориса почалося геть інше життя і йому довелося із цим змиритися. З самого початку, виховувати сина йому допомагали його батьки та батьки Інги. Та потім, він зустрів дівчину, яка була схожа на його дружину, як дві краплі води. Вони почали зустрічатися, а потім побралися. Дівчина ростила сина, як свого рідного. 

Згодом, Борис покохав її по-справжньому і в них народилося ще 2 дочки. Не дивлячись на це, хлопець часто згадує Інгу, котра навчила його цінувати своє життя, хоч цей урок і був занадто жорстоким.

А ви вважаєте, що в гибелі Інги винен Борис?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector