Коли люди показують вам своє справжнє обличчя, вірте тому, що бачите

Коли людина відкриває вам справжнє обличчя, то вірте йому й не обманюйте себе.

Коли люди поводяться з вами занадто грубо, суворо, не придумуйте їм виправдання. Скоріш за все, це вони і є насправді.

Щоб зрозуміти сенс цих слів, мені знадобилося досить багато часу, багато років душевних страждань і болю від розбитого серця. 

Я не можу сказати, що я стала холоднокровною, я все ще переживаю. Але вже на так, як раніше. Я вчуся, змінююся. 

Треба вміти захищати себе. Про себе треба піклуватися так, як про найдорожчу людину. Адже ніхто, окрім вас самих цього не зробить. Я поставлю себе на перше місце. Точніше, я вже поставила.

Навчіться не обманювати себе та не завдавати шкоди.

Якщо людина показує вам, що вона підла, зла, егоїстична і груба – вірте їй. Не шукайте виправдань. Другі шанси такі люди найчастіше не заслуговують.

Не потрібно таким людям пояснювати, що вони поводяться з вами нешанобливо або неправильно, вони ніколи цього не зрозуміють. Лише будуть звинувачувати у всьому вас. Але пам’ятайте, що ні у кого немає права примушувати вас страждати. Не шукайте виправдання їх демонам і душевним травмам. Вони є у всіх нас.

Кожного з нас в житті хтось розчаровував, обманював, заздрив, але з цим болем ми повинні боротися наодинці й не зганяти злість та образи на інших.

Ми закриваємо очі на людей, яких любимо, придумуючи речі, які їх виставляють тільки в хорошому світлі, і самі ж приймаємо це за правду. Потрібно припинити це робити, адже так ми робимо гірше тільки собі.

Не потрібно говорити світу, що вони хороші, якщо це не так. Чи не уявляйте позитивний образ, краще скажіть собі про те, які ці люди насправді. Прийміть це, усвідомте.

Я прожила ціле життя, щоб зрозуміти цю істинну. Якщо людина завдала вам болю, вона неодмінно зробить це ще раз. Будьте уважні до її вчинків, вірте в те, що вона така є насправді, а потім йдіть.

Не вірте пробаченням та словам, а аналізуйте лише вчинки. Саме вони є відображенням душі.

І не варто жадати помсти або злитися. Просто знайте, що іноді люди виявляються тими, ким вони є насправді, і нічого з цим не поробиш. Вам не вирішити їх проблеми і не перемогти їх демонів. Вони повинні зробити це самі.

Змиріться з цією правдою і жити стане краще. Ви вбережете себе від страждань і розчарувань.

Ви погоджуєтеся зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector