Коли люди відпускають тебе, відпускай їх

Для мене це дуже складний, але повчальний урок. 

Скоріш за все, з тобою теж траплялися такі випадки. З кожним роком мені все важче і важче будувати стосунки. Чим дальше, тим складніше мені відпускати людину. Я впускаю у своє життя не всіх людей, а тільки тих, яким можна довіряти. Коли щось стається не так в стосунках, мені важко їх відпустити.

Я завжди думала, що проблема в мені. Але з часом я зрозуміла, що люди йшли не тому, що це зі мною щось не так. Насправді це ніяк не було пов’язано зі мною, а тільки з ними.

Ти не повинна змінювати себе.

Люди все одно будуть або любити, або ненавидіти тебе. Потрібно завжди залишатися собою. Скільки б ти не старалася їм догодити. Людина не буде кидати тебе або змушувати чекати. А якщо ти комусь не подобаєшся такою, яка є, завжди знайдуться інші, які з задоволенням познайомляться з тобою ближче. Потрібно знати собі ціну.

Досить гнатися за людьми, які не готові приділяти тобі час.

Не потрібно бігти за людьми, яким на тебе байдуже. Ти намагаєшся достукатися, але у відповідь тишина. В моїх теперішніх стосунках все спокійно і без поспіху. Ми розуміємо один одного, коли в когось є важливі справи. Але і не забуваємо приділити такий дорогоцінний час для наших стосунків.

Прощення не вимагає відносин.

Якщо тебе хтось кине, то є велика ймовірність, що він повернеться й скаже: “Прости мене”. І немає нічого поганого, якщо ти дійсно пробачиш, але і відпустиш. Це потрібно в першу чергу тобі, щоб розпочати нові здорові стосунки. Навчися прощати за умови, що ти більше не будеш спілкуватися з цією людиною. 

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector