Коли Оксана дізналася, що у чоловіка є інша, запропонувала чоловікові привести її в будинок, а вона з’їде до своєї мами. Чоловік дуже здивувався, але був радий такому вирішенню ситуації…

Коли промайнула десята річниця шлюбу, Оксана дізналась, що у її Михайла є роман на боці. Вона відчувала, здогадувалась, бо чоловік був холодним, додому приходив пізно, не торкався до неї, не розмовляв. Але Оксана до останнього сподівалась, що їй здається і цей період мине.

Оксана була жінкою, яку треба було пошукати: щодня нові страви, борщик щотижня, в будинку ідеальна чистота, діти завжди ситі, чисті, наповнені любов’ю та маминою увагою. Та все ж Оксана при цьому встигала працювати, сім’ю забезпечував чоловік, але й вона не хотіла бути нецікавою та розвивалась як особистість.

Оксана не просто була чудовою дружиною в побуті, а й зовнішньо приваблива як жінка, адже завжди встигала на косметичні доглядові процедури, займалась спортом і ніколи не ходила вдома в страшному одязі. Словом, жінкою вона була майже нереальною, бо була чудовою у всіх спектрах свого життя: гарна, красива, розумна, любляча, хазяйновита, цікава.

Михайло добре розумів цінність дружини і справді її цінував, та й закохався він в неї колись через цю ідеальність. Усе було добре, ніяких проблем не виникало. Аж тут ця новина — і щастя Оксани розвалилося за лічені секунди. Але Оксана була сильною жінкою, тож не кричала, не плакала, не благала. Вона знала собі ціну, а та жінка просто була молодшою, це єдина її перевага. Оксана апріорі не могла б забрати в себе кілька років, тож вирішила нічого не робити, а просто віддати тією ж монетою. Залишила чоловіка суперниці.

Якщо та молодиця думала, що бути універсальною дружиною так просто, то вона помилялась.А ще вона знала, що для того, щоб полагодити з Михайлом, треба йти на поступи, притиратись, розуміти його і знати. Оксана усе це знала і вміла, а от молода дівчина — ні. Тому вона просто поїхала з будинку, щоб поспостерігати, яким буде їхнє майбутнє.

Жодних скандалів, істерик та інтриг чи звинувачень. Вона сама запропонувала з’їхати до мами, а діток залишить їм з Анею (коханкою). Михайло був трохи шокованим, але радим.

Та, як і думала мудра Оксана, нічого з цього не вийшло, бо молодиця довго не витримала. Вона не любила готувати,  а якщо вже щось і варила, то рідко й не смачно. Він хотів снідати, а вона продовжувала проводити години в ванні з косметикою. Та й вечеряти вони теж були змушені по ресторанах, а це било по кишені. Аню взагалі нічого не хвилювало, вона й не помічала, що щось не так. Мовляв, Михайло має гроші, от хай і платить людям за виконання домашніх обов’язків і доглядання дітей.

І хоч спочатку Михайло не бачив нікого, крім Ані, за 3 тижні вона вже була за порогом дому з валізами. А сам поїхав до Оксани й молив про пробачення. Аня теж не була задоволена, адже від неї багато чого вимагали. Так чоловік зрозумів, що його дружина просто неоціненна й не можна нею нехтувати. Оксана його пробачила, але зрозуміла, що за собою треба ще більше доглядати й завжди бути в формі, а також готувати до всякого у  житті.

Як ви ставитесь до вчинку Оксани?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: