Коли син Саша привів цю дівчину Яну додому і оголосив, що вони люблять один одного, Валентина Сергіївна прийняла її добре, про себе подумавши: – Скільки їх уже було, жодна не залишилася з ним, – так що і на цей раз, вона особливо не напружувалася і не переживала

Валентина Сергіївна з чоловіком важко працювала, щоб велике просторе житло в центрі міста. Зробили там гарний ремонт, купили дорогі меблі. От зараз вона вірить в те, що всі дівчата, з якими зустрічається її син, з ним не з великої любові, а через квартиру. Надто молодь зараз меркантильна.

Навіть останні дві дівчини покинули Олександра, коли його матір запевнила, що не буде розмінювати свою квартиру на дві менші. Валентині Сергіївні було не шкода, однак вона прораховувала на декілька кроків наперед. Виходило так, що Сашко отримає маленьку квартиру, в якій вони з дружиною довго точно не захочуть жити. Тоді вони її продадуть, а нову куплять в шлюбі. Сама ж Валентина хотіла, щоб житло належало виключно її синові.

Тому в розмові з Яною, новою подругою Сашка, вона не забула натякнути.

– Якщо хочете одружуватися, то можете жити зі мною, але я квартиру розмінювати не буду,  – запропонувала майбутня свекруха.

– Ой, та що ви, мені якось не комфортно вас тут тіснити, я от орендую в тітки гарну затишну квартиру, там і будемо жити.

Яна з дитинства знала, що зі свекрухою вона ніколи жити не буде, як і зі своєю матір’ю, яка досі її повчає. Валентина Сергіївна зловила себе на думці, що Яна їй до душі, і вона навіть почала вірити в її почуття. 

Пошепки

Молодь одружилися й проживали так, як сказала Яна. Згодом дівчина народила дитину й пішла в декрет. Син важко працював, що утримувати сім’ю. Тоді Валентина розуміла, що зараз дітям дуже важко й усіма силами намагалася їм допомогти. Купляла продукти, приносила харчі, однак на пенсію дуже не допоможеш. 

Валентина вирішила знову запропонувати невістці, переїхати до неї, в тісноті та не в образі, як то кажуть, зате за квартиру платити не треба. Правда, син був проти такого рішення, адже боявся, що матір буде виживати його обраницю, як і попередніх дівчат. А Яну він дуже кохає і не може її втратити. 

Не могла Валентина заспокоїтися і материнське серце взяло своє. Жінка самостійно продала квартиру й розміняла простору двокімнатну квартиру на одну гарну однокімнатну та ще на кімнату в комуналці. Знала, що діти такий подарунок не приймуть, тому вирішила подарувати квартиру онучці на один рік. 

Яна з Сашком була шокована з такого жесту матері, адже жінка так боролася за свою квартиру, а потім самостійно її віддала. Так діти переїхали у власну квартиру, а свекруха – в кімнату. Коли дитина пішла в садок, Яна вийшла на роботу, чоловік отримав підвищення й через кілька років вони продали однокімнатну й купили дві маленькі квартири в одному під’їзді, для своєї сім’ї і матері. 

Так добре вийшло, ніби й разом, а ніби і по окремості, і далі живуть.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector