Коли ти зустрічаєш правильну людину, вже втративши віру в любов

Ні при яких обставинах не припиняйте вірити в кохання! 

Коли ти вперше побачиш його, то можеш навіть не звернути на нього увагу.  Він буде абсолютно таким, як й інші, і ти навіть в думках не зможеш припустити, що саме вам суджено разом іти до вівтаря.

Навіть перше побачення може бути схожим на всі інші і ти подумаєш, що життя просто рухається по колу. Його слова здаватимуться облесливими, ти будеш думати, що його приязне ставлення до тебе — це лицемірство, а перші прояви кохання — фіктивні.

Такі прояви уваги ти будеш розцінювати, як якийсь дивний підступ, адже до цього ніхто так щиро й відверто тобі не розповідав про свої думки, ділився бажаннями та планами на життя. Тобі буде здаватися, що цей солодкий період —  це бомба уповільненої дії, яка, як ти впевнена, все одно вибухне.

Можливо, страх перед черговим болем та розчаруванням змушує тебе сумніватися насправді, але внутрішні інстинкти будуть мовчати і ти не зможеш піти. Поруч з ним буде настільки тепло й затишно, що ти забудеш про всю свою тривогу. 

Він поводиться з тобою так, як ти завжди хотіла, але ніколи не отримувала такого ставлення раніше

Ти будеш насолоджуватися кожною хвилиною поруч з ним, однак будеш забороняти собі повністю поринути в почуття. Ти ж впевнена, що не заслуговуєш на кохання, й от-от і цей чоловік скине з себе маску й ти побачиш його справжнє лице. Однак «от-от» так і не настає…

«Може, проблема дійсно в мені?», – будеш похмуро думати ти. Адже він вже всіма способами довів тобі свою відданість, а страх так і не зникає, й ти не можеш довіритися цій людині. Невже це сталося, і хтось тебе дійсно покохав?

Коли ти зустрічаєшся з правильною людиною після всіх цих токсичних відносин, через які ти пройшла, щастя тобі здається чимось сюрреалістичним.

Ти думаєш, що чоловіки просто не здатні любити так, як робиш це ти. Однак зі справжніми стосунками ти починаєш розуміти, як вони дійсно мають розвиватися. Все буде настільки просто й логічно, що деколи навіть буде здаватися чимось нереальним. Ти ж звикла, що тебе постійно ігнорують, не чують, а в гіршому випадку і принижують. 

Зазвичай після нещасливих стосунків важко знов повірити у кохання, тому не варто боятися того, що ти спершу нічого не відчула. Захисні реакції просто не дають тобі знову довіритися. Однак твоє серце розтане і ти тоді дійсно станеш щасливою. 

Правильні відносини обов’язково дочекаються тебе. І настане твоя черга, ти зрозумієш, що таке кохання і бути коханою. 

Будь терплячою і дочекайся його. 

Ви згідні з думкою автора?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: