Коли ви випромінюєте світло – дратуєте тих, хто живе в темряві

Коли у людей все добре, вони буквально випромінюють щастя. Цими почуттями хочеться поділитися з усіма навколишніми. Правда, не усім подобається позитивне ставлення. Такі люди просто кидають косі погляди та намагаються не видавати свої почуття заздрості. 

Дійсно, це відбувається часто-густо. Ті люди, як є надзвичайно світлими, дарують це й іншим, а темнота заздрісних людей здатна перевернути з ніг на голову життя багатьох.

«Заздрість в тисячу разів страшніша за голод, тому що це духовний голод», – Мігель де Унамуно, іспанський філософ.

Світло і темрява є частиною природи людини. Але інколи ця гармонія порушується, і в людині переважає якась певна сторона. 

Такі особи справді можуть отруювати життя інших. Вони як гриби, які на вигляд їстівні, а насправді – небезпечні для життя. Те ж саме і з цими злими людьми: вони втираються нам в довіру, клянуться у вічній любові й дружбі, а насправді хочуть лише одного – отруїти.

Їх дратує наша яскравість та тепло. Вони прагнуть зробити все, щоб позбути нас бачення прекрасного життя, в якому самі шукають лише недоліки. Вони спотворюють власну дійсність і намагаються зробити те ж саме для інших.

Коли у нас радісно на душі, то ми поспішаємо поділитися з тими, кого добре знаємо. Кожен по-своєму висловлює власне щастя. Хтось пише пост у соціальній мережі, хтось – дзвонить і розповідає останні новини, інші – пишуть вірші … Таких прикладів дуже багато, але суть одна – ми хочемо розділити свою радість з кимось, щоб і йому стало світліше на душі.

«Я радий, що ви раді, що я радий, що ви щасливі», – Пол Аустер, американський письменник.

Але не завжди нам вдається потрапити на взаємність. Інколи люди одним словом можуть ранити та погіршити ситуацію. І все це проста маніпуляція, адже вони не хочуть, щоб ви були щасливі.

Тоді дуже легко  зрозуміти: наша радість комусь поперек горла.

Якщо подібне повторюється з вашим другом або коханою людиною в який раз – пора задуматися про те, що ви, власне, робите разом. Щастя дійсно заразне, але тільки для тих, хто теж світитися зсередини.

Вам часто попадаються на життєвому шляху заздрісні люди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector