Коли закатував біль у спині, не поспішайте ковтати пігулки — є 8 способів отримати полегшення

Інколи біль в спині може захопити зненацька і не проходити протягом декількох днів. Найкраще в такі моменти звернутися до лікаря, але не потрібно одразу ковтати пігулки. Сьогодні ми вам розповімо декілька дієвих способів, які за декілька хвилин в день знімуть дискомфорт та напруження в спині й ви знову зможете повернутися до звичного життя. 

1. Розслабити м’язи спини

Візьміть подушку, або сформуйте підголівник з махрового рушника. Потрібно сісти на рівну поверхню й витягнути ноги перед собою. Помістити подушку або рушник на коліна, а потім потрібно прилягти зверху. Ви маєте відчувати, як розтягується ваша спина в попереку. Рівно дихайте та затримайтеся в такому положені хоча б на 2-3 хвилини. 

2. Вправа проти болю в попереку

Потрібно  лягти на рівну поверхню й помістити під поперек рушник або валик так, щоб таз трішки піднявся над землею. Ноги та руки витягнути. Слідкувати за диханням та повністю розслабитися. 

Чудова вправа від болю в попереку.

3. Прості двохвилинні вправи

З положення лежачи потрібно підняти ноги та зігнути їх в колінах. Затриматися в такому положені на 10 секунд й опустити ноги на землю. Повторити вправу хоча б 5 разів. 

Продовжуйте лежати, витягніть руки  та ноги вертикально здовж.  Зігніть ліве коліно та обхопіть його двома руками. Затримайтеся на деякий час. Потім поверніться в початкове положення й повторіть на іншу ногу. Намагайтеся тягнути коліно максимально  до тіла. Повторити тричі на кожну ногу. 

4. Вправа на розтяжку хребта

Опустіться на живіт, руки витягнуті вперед долонями вниз. Лице і частина грудей відірвані від підлоги. Одночасно підніміть праву руку і ліву ногу максимально вгору, відриваючи стегно від підлоги. Напружуйте м’язи спини та попереку. Затримайтеся на кілька секунд і поверніться у вихідне положення. Потім поміняйте бік. Повторіть 12-15 разів на кожну сторону по 3 підходи.

5. Масаж точок

Регулярно масажуйте точки на згині колін, щоб полегшити біль в спині. Легкі натиски покращать кровопостачання до спини. Масажувати кожну точку 2 хвилини й слідкувати при цьому за диханням. 

6. Прищепка на вусі

Згідно зі східною медициною, кожна точка на вусі відповідає за певну систему в організмі. Щоб зменшувати біль спини, потрібно стимулювати верхню частину вуха, яку зображено на малюнку. В цьому вам допоможе звичайна прищепка для білизни. 

7. Олія лаванди

Полегшити біль в спині також допоможе масаж. Просто змішайте кокосову та лавандову олію в однакових кількостях та промасажуйте хворе місце. Так ви знімете напруження ти відчуття дискомфорту. 

8. Ванна для ніг

Відро наповніть теплою водою. Додайте пів склянки морської солі та ретельно перемішайте. Занурте ваші ноги у ванну та залиште на 5-7 хвилин. Після цього промийте їх теплою водою та загорніть в рушник. Така ванна розслабляє нерви та зменшує м’язові спазми.

Вас часто турбують болі в спині?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: