Колір очей може багато чого розповісти про характер людини

Багато хто стверджує, що саме в очах таяться всі секрети та таємниці людини. Не дивно, що саме очі називають дзеркалом душі. Сакральним значенням наділяється не тільки сам погляд, але і колір очей. Спробуймо розібратися, що він може розповісти про нас самих і про тих, хто поруч

Блакитні очі

Володарі блакитних очей вважаються натурами романтичними, сентиментальними і чутливими. Часто вони все близько беруть до серця, можуть засмучуватися з різного приводу, причому не тільки за себе, але і за інших. Саме тому блакитноокі люди оточують себе безліччю друзів і знайомих, завжди готові допомогти порадою і справою.

Часто ці люди мають схильність до творчих професій.

Сірі очі

Володарі сірих очей не бояться роботи. Вони відрізняються розумом і логічним мисленням, люблять дізнаватися нове і все обмірковувати. Володарі сірих очей найчастіше бувають інтровертами. Успіху у житті досягають завдяки клопіткій праці та рішучості. 

Вони все роблять без поспіху і ґрунтовно, покладаючись тільки на себе. Це миролюбні і надійні люди. З ними спокійно: вони завжди підтримають і допоможуть. Сміливо йдуть назустріч труднощам, використовуючи свій досвід і кмітливість. В стосунках віддають перевагу стабільності. 

Чорні очі

Люди з чорними очима володіють потужною внутрішньою силою, яка може здолати все на своєму шляху. Вони цілеспрямовані та розумні, ставлять ціль та впевнено крокують до неї. Це ті особистості, для яких мета виправдовує засоби.

Пошепки

Ці люди неохоче спілкуються з малознайомими людьми, однак люблять слухати інформацію про інших. Закохати чорнооких людей дуже важко, але вони є пристрасними натурами, які демонструють це одиницям. 

Зелені очі

Серед колег, друзів і близьких зеленоокі люди користуються великим авторитетом. Їх цілком заслужено поважають і цінують. Це харизматичні та допитливі особистості, не рідко з красивою зовнішністю. Їх особистість залишається таємничою для оточення, вони немов гіпнозують своїм поглядом. Дуже часто власники зелених очей є справжніми ревнивцями. Часом їхня ревність переходить усі рамки та здоровий глузд. В пориві агресії через ревнощі ці люди можуть образити інших. 

Бурштинові очі

Рідкісний колір очей, який інколи ще називають зміїним. Власники бурштинових очей артистичні натури, яким притаманна неординарність та креативність. Вони непередбачувані та проникливі. Це вірні друзі та партнери по життю, які стають справжньою опорою для рідних та близьких. А ще ці люди вміють ставити правильні цілі та впевнено ідуть до власної мети, за кохання здатні боротися до кінця. 

Карі очі

Люди з карими очима є вольовими особистостями. Вони достатньо запальні та імпульсивні. Ці люди не люблять ситуації, які вимагають певної терпеливості, адже вони хочуть все й одразу. При цьому це вірні друзі, які завжди підтримають у скрутну хвилину. Вони швидко закохуються і створюють міцні союзи. При належній старанності і наполегливій роботі вони успішно будуть кар’єру та стають успішними, а ще володіють чудовими лідерськими якостями.

А який у вас колір очей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector