Колір яєчного жовтка може багато розповісти про здоров’я курки

Яйця входять до основних продуктів людського раціону, і це не дивно. 

Яйця є джерелом цілого ряду вітамінів і мікроелементів, необхідних для повноцінної та тривалого життя. Всупереч думці, поширеній в широких масах, даний компонент обов’язковий до вживання не тільки дітьми і спортсменами.

Їх можна використовувати як повноцінну страву у вигляді омлету, або ж додавати до інших страв. 

Корисність яйця: тест на колір жовтка

Користь яйця можна визначити за його кольором. Отже, ми взялися проводити експеримент. У нас три яйця: фермерські, з ринку та супермаркету. Розбиваємо кожне яйце в окрему місткість. Ось що ми отримали: колір жовтка курячого яйця, купленого на місцевому ринку: світло-помаранчевий, колір жовтка з супермаркету: жовтий, колір жовтка фермерського курячого яйця: помаранчевий.

1. Найкорисніший є помаранчевий жовток.

Курка, яка знесла таке яйце, є здоровою, а її раціон насичений корисними речовинами та мікроелементами. Вони їдять достатньо рослин та комах. Також вони отримують достатньо сонячного світла, адже ростуть в майже природньому середовищі. Найкорисніші яйця є від курей, які вирощуються на вигоні. 

У таких яйцях кількість корисних речовин в декілька разів вище, особливо вони багаті на жирні кислоти та вітаміни А й Е. 

2. Світло-помаранчевий жовток.

Ці яйця є середньої якості. Вони звичайно корисніші від жовтих жовтків, але не містять такої кількості мінералів та вітамінів, як помаранчеве яйце. Такі кури не вирощувалися у природному середовищі, але все ж мали доступ до невеликих ділянок випасу. Інколи причиною такого кольору може бути і раціон. 

3. Жовтий колір жовтка 

Ці яйця володіють найменшою поживною цінністю для людського організму. Ці кури ніколи не бачили газон та комах. Їх тримають лише в закритих приміщеннях. Харчуються ці птахи лише рослинною їжею. Краще обирайте яйця, які вирощенні на фермі. Їх вартість буде виправдана їх високою якістю.

Де ви купляєте курячі яйця?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector