Коли було весілля у сина, жінка дізналася про мій секрет та нову жінку. Але її реакція мене дуже здивувала та навіть обурила

Декілька місяців тому я познайомився з Мартою. Молода, симпатична дівчина, прийшла до нас на роботу стажуватися. Видно було, що дівчина дуже переживала, не могла навіть ввімкнути чайник, аби каву зробити

– Ось, сюди натискаєш і потім вода сама нагрівається. Мене звати Діма.

– Ой, дякую… А я… мене Марта. 

Вона виявилася досить розумною дівчиною, швидко вчилася. Повірте, навіть я, дорослий чоловік, часто запитував у неї поради. 

Мені дуже сподобалася Марта. Не дивлячись на те, що я одружений чоловік та маю родину, все одно відчував симпатію до дівчини. Пригощав її кавою та купував улюблені солодощі, запрошував кудись на обід у кафе. Інколи навіть підвозив додому на машині, аби вона автобусом не їхала. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А от коли я повертався додому, то на мене чекало справжнє пекло. Валя давним-давно поправилася і не хотіла приводити тіло у нормальну форму. Одягалася у сірі тони та звичайний одяг, який висів на ній, наче мішок. Постійно колупала мене за гроші – чому так мало заробляю, затримують зарплату:

– Я постійно на кухні кручуся, тут все готую. А ти навіть дякую не можеш сказати!

Тому я почав “затримуватися” на роботі з Мартою. Ми гуляли у парку, ходили в кіно, у ресторани. Я закохався, як мале хлопчисько. Однак, Марта не раз намагалася розірвати наші стосунки:

– У тебе дитина, жінка. Я не хочу зруйнувати родину! 

– Моєї родини вже не існує декілька років. Син дорослий, йому самому скоро одружуватися. Він все зрозуміє. А жінка такою огидною стала, що навіть не хочу лягати з нею в одне ліжко. 

З Мартою я почувався найщасливішим чоловіком на землі. Почав вигадувати різні поїздки та відрядження, аби тільки з нею побути. Валя думала, що я десь у Києві чи в Чернівцях. Але насправді я був у квартирі Марти або ж ми разом їхали у гори. 

– Я так більше не можу. Не хочу бути потаємною коханкою. Навіть подругам чи мамі не можу розповісти про наш роман!

– Почекай, я розлучуся з Валею. Тільки..

– Тільки що?

– Нехай мине весілля сина. Щоб він не псував собі настрій. 

Пошепки

Ми домовилися так з Мартою. У сина весілля мало відбутися за лічені дні. Після того я був залізно налаштований, аби віднести заяву на розлучення. 

Бо знаєте… У сина вже буде своя родина, жінка. А ми з Валею розбіжимося і на тому крапка. 

Однак, під кінець весілля Валя сказала, що має для мене сюрприз. Відвела мене на вулицю та показала на дорогу:

– Тепер ти вільний.

– Вільний? Весілля ще не закінчилося.

– Ти думав, що я не здогадаюся? Що я не знала про твої походеньки?

– Валю, ти про що? 

– Я бачила всі твої чеки з ресторану та готелів. Навіть відчувала чужий запах жіночих парфумів. Телефонувала на роботу до тебе. Ніхто тебе у відрядження не відправляв. 

– Я…Я все поясню. Просто…

– Знаєш, я декілька місяців удавала, що нічого не знаю про Марту. Її ж звати так? Зраджена жінка – найкращий детектив, повір. Син ще не знає, але я йому обов’язково розповім про зраду.

Через декілька днів після весілля ми розлучилися. Однак, пробув я з Мартою не довго. Ми почали сильно сваритися, вона закатувала скандали, ревнувала до інших співробітниць. Я навіть не мав права просто вийти з друзями кудись на пиво. 

Ну і тепер я сам. З Мартою ми розійшлися. Син не хоче мене бачити, жінка навіть на поріг квартири не пускає. На роботі справи не дуже хороші, можуть звільнити.

Хтось, певно, наврочив на моє щастя. Тільки от чому все так вийшло? Я ж щиро кохав Марту і не хотів нікого обманювати…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector