Коли чоловік Богдани дізнався, що вона втретє вагітна близнюками, йому аж в очах потемніло

У сім’ї Богдани було велике щастя. Хоч і не всі йому біли раді. Перші два рази чоловік від щастя не знаходив місця. Однак, коли жінка заявила, що втретє вагітна близнюками, Олегові аж погано стало.

На дев’ятому місці дівчині довелося лягати в лікарню. Медсестри очей з неї не зводили, бо жінка почувалася не дуже добре і була ймовірність передчасних пологів.

Ще заздалегідь пара домовилася, що Олег буде присутній на пологах. Тож, коли почалися перейми, то дружина попросила зателефонувати її чоловікові.

Зрештою, роди пройшли без ускладнень. Богдана народжувала не вперше, тож знала, як слід поводитися і що її чекає. 

Увесь цей час Олег був поруч з коханою.

Чоловік з радістю дивився на свого новонародженого сина, коли лікарі повідомили, що це далеко не все. Вслід за братом народився його близнюк. Олегові аж в очах потемніло від почутого. Він уже третій раз поспіль ставав батьком близнят. І головне – самі сини!

Медсестра помітила, що новоспечений татусь поблід, забрала у нього дитя і простягнула йому склянку води. Олег схлипнув і сказав, що хоча б цього разу їм пощастить народити донечок. 

 – Я люблю своїх дітей. Але виховувати шістьох хлопчаків – це занадто. Напевне, я ніколи не дізнаюся, що таке бути татом донечок,- бідкається чоловік.

 – Нічого, другий раз у нього була схожа реакція. Йому перейде. Звикне. Олег – чудовий батько,- важко дихаючи, сказала медсестрі Богдана.

Наступного дня під пологовим будинком стояли п’ятеро хлопців з букетами квітів. Усі вони хотіли побачити маму з двома маленькими братиками. Усі раділи та посміхалися, тільки Олег чомусь не відчував уже нічого.

Втім, коли чоловік побачив дружину, то міцно її обійняв і нагадав, як сильно любить її з дітьми.

Як вам така історія?

Як відреагували б на місці Олега?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector