Коли чоловік не зустрів мене в аеропорті, я одразу зрозуміла, що щось не так

Мене звати Настя. Я більше ніколи не вийду заміж, зараз поясню чому. Сталось це тоді, коли я не чекала.

Кілька років тому я була заміжня. Все у нас було добре, планували дітей, іпотеку хотіли брати. Тоді було 2 роки, як ми у шлюбі.

Настало літо, пора відпусток. Написала заяву, мені виплатити відпускні. Але в чоловіка такої переваги не було, бо він лише місяць працював на новій роботі.

А сестра запропонувала полетіти з нею в Єгипет, вона ще брала з собою дочку. Я подумала, що це гарна ідея.

Микола не зрадів, але і не відпустити мене не міг. Я поїхала. Відпочинок дуже подобався, корали, екскурсії, релакс.

До повернення залишалось кілька днів. Я помічаю, що коханий не телефонує, на мої дзвінки теж не відповідає. В аеропорті він мене не зустрів. Я так переживала!

А коли я переступила поріг квартири, то втратила дар мови. Всі речі шкереберть. Але жодної з його речей не було. Намагалась його знайти, плакала ночами, місця собі не знаходила.

Минув тиждень і він сам прийшов.

– Я подав на розлучення! Знаю, як ти там “відпочивала”.

– Що? 

Виявилось чоловік так накрутив себе, що я зраджувала, що вирішив розійтися. Я ніколи не давала йому приводів ревнувати, але це стало шоком для мене. Я кохала його, навіщо мені інший чоловік!

Зараз я твердо вирішила для себе, що вдруге не встану на одні ж граблі. Це не справедливо. А якби у нас була дитина чи спільна квартира? Добре, що так.

Я почала жити для себе, подорожую і мені так добре. Кохання жорстоке! 

Кохання – почуття, яке хоче відчувати кожна людина. Та кохання може робити боляче. Слід добре розуміти, з якою людиною ви хочете бути й чи ваші цінності та плани збігаються.

Як думаєте, чи зміниться думка героїні?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю.

Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector