Коли діти розповіли, як розважались в селі в бабусі – в мене волосся дибки стало. Все, це останній раз

Дитиною, я завжди заздрила іншим дітям, котрі їздили на канікули до бабусь в село. Я такої можливості не мала, одна бабуся померла рано, інша важко хворіла. Саме тому я вирішила, що як матиму власних малят, обов’язково відправлятиму їх до рідні.

Тож цьогоріч ми з чоловіком вперше вирішили відвезти 10-літнього сина та 12-річну доньку до його батьків. Вони живуть в невеличкому селі в Карпатах. Часом здають кімнати туристам, спеціально побудували ще один будиночок з дерева. 

 – Це чудова нагода побувати в горах, на природі!

Спочатку чоловік був проти, вочевидь, щось розумів, та згодом погодився. Діти щасливі поїхали. Та вже за кілька днів донька зателефонувала в сльозах:

 – Заберіть нас додому!

 – Що сталося?

 – Я не хочу тут бути, ми наче раби. Вільної хвилини не маємо.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я вже збиралась їхати за дітьми, коли прийшов чоловік. Схвильовано йому все розповіла.

 – А ти не думаєш, що це їм на користь. Вони зовсім нічого не вміють, а там стануть самостійнішими. Не поспішай!

Пошепки

Я погодилась. Попросила доньку трохи зачекати. А коли ми за тиждень приїхали, діти почали скаржитися:

 – Ми тут, наче прислуга, в кімнатах для туристів прибирали, сніг відкидали, готували. Навіть тих гір не бачили.

Мене це обурило. Я відправляла дітей до бабусі, аби вони побачили, що таке справжні веселі канікули на природі та з телефонами не сиділи. А вони гарували, наче раби. Ще й постійно вислуховували крики й зауваження. Я не могла це проковтнути, вирішила все висловити свекрусі.

 – Як так можна? Це ж діти?

– Які ще діти? Дорослі вони вже! А з такими батьками перетворюються на ледащо! Як хочуть їсти – нехай працюють! У нас відпочивають лише туристи. А як ти хотіла, щоб без діла сиділи – зняла б їм кімнату і заплатила мені за харчі.

Дорогою додому через усе це я ще й з чоловіком пересварилась. Він вважає, що його батьки чинять вірно. А я категорично не згодна. Мені шкода, що діти так і не відпочили за канікули. Та й взагалі, як стара може гроші за харчування вимагати? Хто таке бачив?

Як гадаєте, це взагалі нормально, використовувати дітей так?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector