Коли діти сказали, що до мене на Водохреще приїдуть – я збрехала, що їду до сестри. І маю на те свої причини

Ви не думайте, своїх дітей та онуків я дуже люблю. Та цьогоріч, коли вони зателефонували й повідомили, що до мене на Водохреще приїдуть я збрехала, сказала, що не буду дома, а поїду до своєї сестри. Хоча насправді нікуди не збираюсь. 

Річ у тім, що в мене троє дорослих дітей, які вже мають свої сім’ї. Всього п’ятеро онуків. Вони доволі часто до мене приїжджають. Я завжди накриваю великий стіл, готую різноманітні смаколики. 

От і Різдво у мене святкували. Та мене засмутила одна річ. Ніхто й не подумав мені допомогу запропонувати. Невістки сиділи на дивані та свої наряди обговорювали, навіть донька телевізор дивилась. А накривати стіл для такої компанії зовсім не просто. Вже й не кажу про прибирання після всіх. Лиш посуд доводиться мити дві години. Я ж вже зовсім не молода. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А як онуки поводяться – це окрема тема. Вони хату перевертають, кричать б’ються, а діти й не думають їх виховувати. Мені щоразу доводить краплі заспокійливі пити, бо серце болить. Того й пішла на такий крок, хоча насправді ніколи не обманюю. Та коли я натякаю дітям, що мені вже важко й потребую допомоги, вони однаково нічого не роблять.

Днями я не витримала і поскаржилась подрузі:

Пошепки

 – А ти не приймай нікого і все.

 – Як? Вони ж ображаються.

 – То й нехай. Може хоч головою подумають. З роками тобі ж лишень важче буде.

Та я не наважилась. Того вигадала поїздку до сестри, котра ні сном ні духом. Сама ж згадую, як колись ми з сестрою до мами на Різдво їхали. Кожна з дому везла кілька готових страв, усі разом на стіл накривали, разом прибирали й мили все. А ще за кілька днів до свята робили в батьківському будинку генеральне прибирання, все прали, килими вибивали, адже розуміли – рідній важко. Не знаю, чому мої діти це ігнорують.

З наближенням свята  я замислююсь, чи вірно вчинила? Чи не зателефонувати дітям і все ж запросити? Та як мені бути?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector