Коли доньки дізнались, куди я поїхала – зчинили скандал. Виявляється, не заслужила я відпочинок

Я ніколи не дозволяла витрачати на себе гроші. Усе до копійки йшло на моїх донечок. Хотіла, щоб вони мали гарний одяг, хорошу освіту. Не помітила, як молодість моя минула, а дівчатка пішли з дому. Видала їх обидвох заміж, багато років відкладала на їхні весілля. Хотілося, щоб почувалися принцесами. 

Згодом народилися онуки. Радість надзвичайна. Я допомагала дівчатам, сиділа з дітками, підгузки купувала. А тоді сталася в моєму житті біда. Важко захворів мій тато. Довелося до нього переїхати, доглядати. Відтоді життя моє, наче зупинилося. До дівчат вдавалося навідуватись лише на вихідні, та й гроші всі йшли вже на лікування тата.

Мушу визнати, дівчата ніколи не пропонували мені допомогу, хоча й бачили, що мені важко і фінансово і морально. Сидіти з хворим цілісінькими днями зовсім не просто. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось нещодавно зателефонувала найближча подруга Таня:

 – Дорогенька моя. Тут така ситуація, я мала їхати в санаторій, всього на тиждень, але вчора зламала ногу і не можу. Їдь замість мене!

 – Я не маю грошей на путівку і тата лишити не можу.

 – Грошей не треба, це мій подарунок тобі на день народження. А з батьком вигадай щось. Тобі треба відпочити.

Я відчувала, що вкрай потребую перезавантаження. Поговорила з сусідкою тата Валентиною, вона погодилась тиждень посидіти з батьком. А тоді почала збиратись. І ось, коли я вже на валізах сиділа, зателефонувала моя донька:

 – Ми в суботу до тебе Дмитрика привеземо, хочемо в гори на вихідні з чоловіком.

Пошепки

 – Люба, я не можу, мене вдома не буде.

 – Як так? А де ти будеш?

 – Їду в санаторій.

 – А як же Дмитрик, ми вже номер забронювали. Це ж твій онук, невже не хочеш його побачити.

 – Дуже хочу, але я востаннє відпочивала ще до вашого народження.

 – А грошей не шкода на ці дурниці?

 – А вам не шкода?

Донька поклала трубку. Образилась на мене. Згодом подзвонила інша донька, сказала, що їй гроші потрібні. І як я маю зайві на відпочинок – мушу віддати. Та я відмовила, вирішила, що настав час думати про себе. Бодай деколи.

Як гадаєте, правильно я зробила?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector