Коли дзвонять невістці вона йде в іншу кімнату, а потім світиться від щастя і йде “по справах”

Мені дуже пощастило з невісткою. Марія добра, чуйна і має велике серце. Тут я не раз натрапляла на історії, де стосунки між свекрухами і невістками не найкращі. А на навпаки.

Однак все ж є ситуація з якою я хочу поділитися.

Свого сина я виховувала одна. Я хотіла йому кращого життя, бажала гарної долі. Тому Бог послав йому таку гарну дружину. Два роки тому Марія мене з того світу врятувала. Я тоді так заслабла, що лиш її допомога і нагляд поставили мене на ноги. 

А зараз син випробовує моє терпіння. Як мама я люблю його, але як жінка — зневажаю. На жаль, він погана людина. Олег собі дозволив неприпустиме і нехтує почуттями невістки. Я розумію, що в нього моментами дуже складний характер, але нащо він це робить? Нащо руйнувати таку сімʼю?

Марія завжди казала, що сімʼя у неї на першому місці. От тому і вдає, що нічого не знає про зради. Шкода її. Я б ніколи такого не пробачала і не мовчала. Ще не народився такий чоловік заради якого це все треба терпіти!

Марію я стараюся підтримати, допомогти, якщо просить. Деколи вона йде гуляти з подругами, поки я сиджу з дитиною. Важко уявити якщо вона таки кине мого сина.

Нещодавно я помітила одну річ. Як тільки до невістки хтось дзвонить вона червоніє і тікає в іншу кімнату. Напевно це було і раніше, просто не звертала уваги.

А потім ті дзвінки стали частішими. Марія збиралася і казала, що у неї важлива справа, а поверталася такою щасливою, що аж сяяла. 

Пошепки

Певна річ, тут все очевидно як на долоні, але я хвилююся за їхню родину. Як жінка я її розумію, але як свекруха я не хочу думати про те, що від мого сина щось приховують, а то і скоро покинуть. А вони про дитину думають?

Одного дня я таки наважилася спитати у Марії хто ж їй постійно телефонує. Та вона лиш відбилась жартом і побігла з дому.

Синові я поки нічого не кажу. Він не ідеал, але коли дізнається, то краще від того не стане. Та і Марія вже не мовчатиме про свої романи і все швидко закінчиться.

Я не хочу, щоб їхня сімʼя розпалася. Навіть ще толком не пожили. 

Але коли бачу Марію щасливою, то серце крається, що це вона така не біля мого сина. Чоловіча увага та турбота роблять з жінки прекрасну квітку. 

Мій син ставиться до Марії, як до чогось належного. Він самовпевнений у собі і напевно думає, що вона нікуди від нього не дінеться!

Та проблема в тому, що я не хочу на старості років ще й сина свого пильнувати! 

Підкажіть, як їх помирити і вберегти сімʼю?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector