Коли Маринка прийшла до Дениса та почала просити вибачення за зраду, то чоловік вирішив дати їй другий шанс. Однак, потім чоловік пожалів, що взагалі пустив таку нахабу на поріг квартири!

Марина була першою красунею на селі. Хлопці за нею бігали табунами, в клубі пики один одному били, аби лиш з нею потанцювали 5 хвилин. 

І дівчина хвацько користувалася цим становищем. То хтось з хлопців її додому проведе, допоможе город скопати, дрова порубати, сіно для корів підгорнути. Для неї всі кавалери були просто безкоштовними помічниками в господарці. 

Однак, ніхто не вартував її серця. Адже знала, що хлопці в селі не заробляють так багато, як би їй хотілося. Хтось на тракторі, хтось таксує, а інші на заводі гарують. Думала, що колись зустріне якогось багатія, який будеш її возити в дорогі ресторани та на моря. Адже вона така красива дівчина!

Тоді на фронті замайорів Денис – син місцевого комбайнера. Спершу родина жила не так заможно, а скромно, майже на межі бідності. Але його батько почав працювати на полі, з ранку до ночі все копав, на тракторі їздив та сусідам допомагав. І так, рік за роком вони складали гроші, аби відкрити власний бізнес. 

Хоча Дениса гроші ніяк не змінили. Навпаки, залишився таким звичайним та простим хлопцем. Друзів часто запрошував у гості, дозволяв грати ігри на телевізор великому чи каталися на новесенькому велосипеді. 

Тому Марина вже знала, кого обере наступною жертвою – Дениса. Першою до нього почала залицятися, запрошувати в клуб танцювати, просила додому провести. Денис думав, що дівчина щиро його кохає, тому і возив до міста на шопінг, пригощав у ресторані смаколиками, дарував годинники, телефони, одяг.

Але потім Денис отримав повістку до армії:

– Я мужик, а не боягуз. Мені що, тікати? Ні, совість замучає.

Тому вирішив, що буде служити на благо своєї країни. Правда, Марина була категорично проти. Ну а хто її буде обслуговувати, таку королеву? І вже через 2 місяці знайшла ідеальну заміну – хлопець Орест, з сусіднього міста. Його батьки мали також прибутковий бізнес, навіть заробляли більше, ніж Денис. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Марина вирішила вже шанс не втрачати та точно оженити Ореста – тому і завагітніла після 6 місяців стосунків. Денис ще не встиг на дембель приїхати, а вона вже під вінець йшла. Звісно, що нього дійшли плітки про зрадливу дівчину:

– Хіба тобі не образливо? Та я б приїхав і тому нареченому всі зуби вибив! Я б їх всіх!…

– Ні. Може воно й на краще. То мене Бог від такої підлої людини відвернув. Марина ще отримає гірку відплату. 

І Денис наче у воду дивився – подружнє життя Маринці геть не подобалося. Після пологів поправилася, розкішна фігура зникла геть. А ще з’явилися розтяжки, постійні синці під очима та втома. Дитина кричить, голова болить, нічого не встигає вдома. 

Пошепки

А Орест вимагав, аби вона не тільки малюка няньчила, але й ще прибирала, готувала їсти. Свекруха любила приходити в гості без попередження та нарікати на таку погану невістку. 

Прожила з Орестом тільки 5 років, а потім повернулася додому. Звісно, без грошей, дорогих подарунків, машини – все чоловік забрав собі. Хіба дав пару гривень на маршрутку. 

І якраз згадала про Дениса – може, його почуття ще не охолонули та вдасться відновити стосунки? 

Тоді якраз захворіла мама Дениса, вона була прикута до ліжка та не могла навіть тримати склянку води. Тому хлопець думав, що дасть Маринці другий шанс, аби лиш вона допомагала за хворою мамою наглядати:

– Ти що, з мене знущаєшся? Ти хочеш в цьому селі так жити і вмерти на городі?

– Ні. А що ти пропонуєш?

– Поїхати до міста! Там краще життя, умови, можна бізнес відкрити.

– А на кого я свою маму залишу?

– Ну можна їй найняти няньку чи доглядальниць або ж помічницю? 

Тоді Денис зрозумів справжні наміри Марини та показав їй пальцем на двері:

– Ти декілька років тому хотіла мене використати, але зараз я тобі не дам цього зробити. Шукай таких дурнів у селі, а я не дамся!

Нічого дівчині не залишалося, як просто кинути свою дитину на батьків та поїхати на заробітки. Так хотіла вже собі кавалера закордоном знайти, що про рідного сина забула. Хіба Денис час від часу приносив йому якісь продукти, гостинці та солодощі. І пообіцяв, що як малий підросте – то візьме на роботу. 

Бо дитина не повинна спокутувати гріхи матері. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector