Коли мені було 10, тато вигнав нас з мамою з хати. Однак знайшлась одна людина, яка дуже нам допомогла.

Лише тепер я зрозумів, що таке справжня любов. А показав мені її дідусь своїми вчинками. Так склалось, що коли мені було 10 років, батько вигнав з дому мою матір разом зі мною. Він знайшов собі іншу, тому ми йому відразу стали не потрібні. Оскільки мама завжди була дуже гордою  жінкою, проситися назад не стала. Поїхали ми тоді до дідуся в село, маминого тата й він нас там прийняв. 

Пошепки

Дід був працьовитим, чесним та порядним чоловіком. Став для мене найріднішою людиною. Саме він показав справжній приклад чоловіка та навчив мене усього. Окрім того, дідо Тарас повчав, як розрізняти, що є добре, а що зле. Завдяки йому, я став таким як є зараз. Знаєте, і зовсім я не потребував тата, бо батьком для мене був дідо Тарас. Я буду вдячний йому завжди, адже тільки він допоміг та врятував мене з мамою тоді. Хочу донести до усіх те, що нам потрібно вчитися у таких людей, бо тільки добро врятує світ! А яка ваша думка стосовно цього?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector