Коли мій коханий відмовився покидати дружину – я вирішила потоваришувати з нею

З Романом я познайомилась на роботі, між нами відразу промайнула іскра. Та я не хотіла все ускладнювати й заводити роман з колегою. Та вистачило мене на кілька місяців. Потім, на одному корпоративі ми поцілувались і почалось.

Як це не банально, але все було наче в казці з принцом. Він надзвичайно гарно залицявся, був таким дбайливим. Якоїсь миті я вже подумала, що він – той єдиний. Але Рома наполягав, аби ми приховували наше кохання. В цьому було навіть щось особливе, вдавати в офісі, наче ми чужі.

А потім якось я розговорилась з іншою колегою. І тут вона сказала:

 – Он Рома – такий красень. Пощастило його дружині.

 – Дружині? Він одружений?

 – Звичайно. Хіба ж ти не знала. В нього й дитина вже є, донька, два рочки.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я відразу ж посварилась із Романом. Та він продовжував мене переслідувати, присягався, що покине дружину. Минуло два місяці і я повірила. Ми знову почали зустрічатись, та дружину він не покидав.

Пошепки

А потім на мене чекав ще один сюрприз. Просто уявіть, заходжу я якось у вбиральню нашого офісу, а там плаче дівчина, новенька секретарка. Я спитала, що в неї сталось. І тут вона розповіла.

 – Місяць тому Рома запросив мене на побачення. Ми кілька разів зустрічались в готелі, він так багато обіцяв, а тоді зник.

Уявіть мій подив? Тієї миті я твердо вирішила – так надалі тривати не може. Через ще одну знайому знайшла номер дружини Романа Інни й запросила її на обід. Там розповіла усе. Жінці було вкрай важко.

 – Я щось підозрювала, та він стверджував, що кохає лише мене і все зробить заради нас з донькою.

 – Зрозумій, я не одна, в нього є ще коханки. Такий, як Рома завжди зраджуватиме, це його натура.

Ви не повірите, але ми потоваришували. Інна розлучилась і відсудила в чоловіка геть усе, я наважилась на серйозний крок – розповіла керівництву про те, що Роман зваблював колег. Його звільнили. Лишень тоді ми дізналися, що за багато років у мого колишнього були інтрижки майже з усіма жінками на роботі.

Зараз мені прикро, що потрапила в таку ситуацію, та я радію, що наважилась вивести цього негідника на чисту воду. Хоча сам Рома телефонував мені й звинувачував, що якби я не влізла – його сім’я була б щаслива.

А ви як гадаєте, правильно я зробила чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector