Коли нас спіткало страшенне горе, то всі сусіди та друзі почали одразу зловтішатися. Я не уявляла, що ці люди здатні на таку підлість!

Ще у 2020 році мені у спадок дісталася невеличка дача за містом від покійної бабусі. Ми все там привели до ладу, купили нову сантехніку, провели кабельне телебачення та всю комунікацію. Думали з часом взагалі на постійно переїхати в будиночок, а нашу квартиру віддати доньці, коли та заміж вийде.

Однак, 3 місяці тому у будиночку коротнула проводка та він згорів. Поки нам сусіди додзвонилися, поки ми приїхали, то вже й не було що рятувати. Я просто от стала на коліна посеред хати та почала гірко плакати.

Але мій чоловік не з таких людей, які падають у відчай. Він одразу взявся за відбудову дачі, оформив у банку кредит та знайшов бригаду майстрів. Щовечора, після роботи, він їхав на дачу (20 хвилин маршруткою) та слідкував за ремонтом.

Звісно, ми вже витратили чималу суму на будматеріали, однак, помалу будиночок стає придатним для життя. Я вже купила новий диванчик та столик, вибрала штори та карнизи.

Але знаєте, що найгірше в цій ситуації? Не фінансові витрати, а заздрощі деяких людей.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

По дачному кооперативі хтось розпустив чутки, мовляв, ми самі підпалили будинок, аби отримати компенсацію. І що ми незаконно привласнили ділянку, що я сама бабусю отруїла, аби забрати будиночок.

Деякі сусіди, до яких ми могли в гості ходити, тепер з нами просто не розмовляють та перешіптуються за спинами.

Напевно, просто заздрісно, що трапилося таке лихо, а ми не здаємося. Сусідка з правого боку взагалі тепер хоче на мене до суду подати, бо десь їй наснилося, що ми пару квадратів з її городу забрали.

І мені дуже прикро, чесно. Замість підтримки та якоїсь розради ми з чоловіком отримали тонну ненависті, образливих пліток та насмішок. Ніхто не хоче нам елементарно допомогти з ремонтом, хоча самі ходять та косо на будиночок поглядаю.

Та і соромно за таких сусідів. Адже як у нас було горе – то всі зловтішалися, бо будинок згорів А зараз, коли ми будуємо нову хатинку, то на нас всі косо дивляться та плітки розпускають.

От така в нас нація, любі читачі. Можете писати, що українці найкращі, але знайдуться і такі гниди. От любить народ позловтішатися, коли в інших горе. Але хіба це нормально? Погано, коли люди такі заздрісні…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector