Коли поліція не приїхала до моєї бабусі на екстрений випадок, то чоловік вирішив провчити цих горе-патрульних! Все село було в шоці та аплодували йому!

На вихідні я приїхала в село до бабусі. Вона вже така літня людина, самі розумієте, що не має сили господарство вести. Тому ми з чоловіком приїхали, аби допомогти. Я все поприбирала вдома, Мирон нарубав дрова та допоміг у стайні. З міста ми привезли бабусі ліки, продукти та ще теплий плед.

І от бабуся почала жалітися, що хтось вночі у її сарай заліз.

– Думала, що то миші шарудять. Посвітила ліхтариком з вікна – а там хтось у темному каптурі був. Ну то не щурі, а людина!

Дійсно, помітила, що деякі бабусині запаси зникли – мішок картоплі, декілька баночок з домашніми помідорами, огірками і варення.

Мало того, бабуся телефонувала в поліцію – але марно, сказали, що на такі “випадки” наряд не приїздить. Навіть просила сусіда поставити колодку, але її хтось розламав молотком вночі.

Мені стало дуже прикро за бабусю. От вона ті помідори вирощувала, доглядала за ними, консервувала. А якісь нахаби вирішили, що можна просто так залізти та обікрасти літню людину!

Тому ми з чоловіком вигадали план.

Дочекалися ночі і десь о 3 годині чуємо, як хтось відкрив двері. Собаки у бабусі нема, відповідно, нікому оберігати господарку.

Ну і я побачила з-за фіранок, як хтось вже з пакетом вийшов з сарайчика. Тоді зателефонувала в поліцію:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Будь ласка, тут пограбування. У бабусі в селі крадуть всі продукти.

– По-перше, ми на такі виклики не приїздимо. По-друге, це не тяжкий злочин, тим паче, не крадіжка. І по-третє, всі машини та працівники поліції на патрулюванні, у них є важливіші справи, ніж консервацію вашої бабусі стерегти.

Пошепки

На щастя, мій Мирон поставив “пастку” для злодіїв на городі. І вона чудово спрацювала. Всі сусіди від того крику аж прокинулися, вибігли на вулицю, собаки гавкали.

І вже мій Мирон зателефонував, але він не став говорити про пограбування:

– Негайно, наряд служби до села. Тут відбувається стрілянина, зловили людину, яка здавала позиції. Тут є один з росії, негайно наряд на затримання!

Звісно, ніяких росіян ми не зловили. То були сусіди, які жили на околиці села. І вони грабували тільки літніх людей, які жили самі. Адже не тільки моя бабуся постраждала від таких злодюжок.

І вже через 5 хвилин до нас на подвір’я заїхали 3 машини поліції та великий бус, вибігли люди з пістолетами та в бронежилетах.

– Де вони?

– Хто?

– Люди, які позиції здавали, де?! Ви їх затримали?! 

– Нема. Зате от, впіймали злодюг, які бідних пенсіонерів грабували. проведіть з ними якусь виховну бесіду. Інакше ми вас до кінця життя будемо тероризувати дзвінками про дезертирів.

Порушників забрали у відділок, змусили фінансово відшкодувати сусідам те, що вони накрали. І все, ті злодюжки перестали вже так “господарювати” в селі. Від них ні слуху, ні духу. 

Ось так мій чоловік провчив тих нахаб! А поліції варто уважніше ставитися до звичайних пенсіонерів. Бо хто про них ще може подбати? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector