Коли померла бабуся, квартиру в спадок отримала я. Проте мама змушує віддати її сестрі. Нізащо!

У мене є старша сестра і ми жили разом з мамою. Тато помер, коли мені було 17, тому в одній кімнаті жила мама, а в іншій ми з сестрою. Проте через два роки сестра вийшла заміж та пішла до чоловіка батьків. Прожили декілька років і потім щось там у них не склалося й вона розлучилась.

Тепер вона живе з нами у двокімнатній квартирі та ще й з дітьми. Мені довелось перейти у кімнату до мами, тому що їй потрібно було виділити окрему. Оскільки її колишній дає мізерні аліменти, відповідно вона за комуналку не платить, продукти не купує й деколи ще у мене гроші бере. Мама її завжди захищає, мовляв, ми мусимо їй допомагати, бо вона матір одиначка. А мене це дуже дратує…

До того ж прибираю за її дітьми лише я і якщо треба з ними посидіти, то справ у мене ніяких бути не може. Одним словом ніхто у цьому домі мене не поважає. Час від часу ходила ночувати до бабусі. Вона вже старенька, тож доглядала за нею я. Мама не мала часу, а сестрі взагалі не до цього. Добре так жити, коли знаєш, що є хтось, хто приготує, прибере та ще й бабусю стареньку догляне. А я це називаю безвідповідальністю!

Одного разу сестра заявила, що вона помирилась з колишнім, тому тепер він також буде жити з нами, оскільки розлучились вони через його батьків. Ще раз робити таку помилку і жити з ними вони не збираються. Сказати, що я була шокована це нічого не сказати. Куди мені тоді було діватися я не знаю…

Пошепки

Та нещодавно нестало нашої бабці. Несподіваним подарунком для мене став спадок. Вона переписала свою квартиру, оскільки останні роки лише я за нею доглядала. Коли мама з сестрою почули про це, вони наче оскаженіли.

– Ти повинна віддати квартиру Оксані, бо в неї сім’я — кричала мені матір.

– А якщо я теж планую сім’ю? То де мені жити? Оксана мені потім подарує квартиру, коли в мене будуть діти? Звісно, що ні! — відповіла я.

Не збираюсь я ні з ким ділитись, адже я її справедливо отримала! Однак тепер мама зі мною не спілкується. Як вважаєте, чи правильно я поступаю?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector